Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Bahçeşehir

İstanbul bölgesine hizmet sunan işletmemiz Bahçeşehir'de Hırsızlık olaylarını azaltmak amacı ile geliştirmiş olduğu ev, ofis, işyeri alarm ve kamera güvenlik sistemlerini kurulum ve montajının profesyonel kadromuz ve her bütçeye uygun fiyat politikamız ile hizmetindeyiz.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Desi Alarm firması 1990 yılından bu güne kendi geliştirdiği güvenlik alarm sistemlerini başta İstanbul olmak üzere yurdumuzun bir çok ilinde gelişmekte olan bayi kanalı ile hizmetlerini yerli üretim yapabilme imkanına sahip tek firma olmaktadır.

Neden Ev Alarm Sistemi

Hırsızlık olaylarının günümüzde birçok sebebi vardır ve maalesef her geçen gün büyük bir hızla yaşanan olumsuz olaylar artmaktadır. Bu sebepten dolayı Ev Alarm Sistemi lüks olmaktan çıkmış ve bir ihtiyaç halini almıştır. DESİ güvenlik sistemleri ülkemizde yaşan birçok hırsızlık olaylarını incelemiş ve bu gibi durumlara karşı özel ekipmanlar geliştirmiştir. Bu sistemler %99 oranında caydırıcı olamaktadır.

Maalesef Bahçeşehir bu artan hırsızlık olaylarında İstanbul ilinde üst sıralardadır ve bu olalar genellikle gündüz saatlerinde gerçekleştirilmektedir. Apartmanlarda zemin ve orta katlar pencerelerin yere yakın olması sebebi ile pimapen kapı penceler profesyonel hırsılar tarafından rahatlıkla açılabilmekte ve aynı şekilde girdikleri yerden çıkıp gitmektedir. En sıkıntılı tehlike sınıfında bulunan orta kat ve en üst katlar gelmektedir. apartmanlarda bu katlara çıkan insan sayının az olduğundan ve asansör kullanımın yaygın olduğu yerlerde maalesef ev hırsızlık olayları istatistik olarak büyük artış göstermektedir.

En iyi alarm sistemi

Desi Alarm Bahçeşehir tavsiyemiz profesyonel alarm sistemleridir. Bu sistemler çift siren sistemine sahiptir, biri siren dışarıda daire kapınız üst kapısına veya binanın dışarıdan rahatlıkla görülebilecek ön tarafına montaj yapılır. ikici serenimiz alarm merkezi ünitesinin üstündedir. bu siren dış sirenle senkronize bir şekilde yüksek şiddetine çalmaktadır. alarm sistemimiz dilerseniz şifreli veya uzaktan kumandalar ile kurulumu ve iptali gerçekleştirilir, aynı zamanda alarmın kurulacağı mekanda alarm telefon hattına bağlı ise alarmı uzaktan telefon ile kurup iptal etmeniz mümkündür. Sistemlerimiz sabotaj yani kablo kesimi veya alarm sistemine zorla müdahale etmeye karşı korumalıdır. Diğer bir konuda telefon arama özelliğidir, bu özellikle alarmınız aktif olduktan sonra daha önceden belirlediğiniz 6 ad telefon numarasını arayarak sesli mesajla alarmdan bilgi vermektedir. Üstelik bu ücretsiz bir uygulamadır bunun için hiç bir ek ücret aylık veya yıllık ödeme söz konusu değildir.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git