Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Hs 102 WTKS Plus Alarm

Desi Hs 102 Wtks+ Proline Plus Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun, Kablosuz ev ve işyerleri Alarm seçenekleri için üretilmiş profesyonel alarm modelidir. .

Profesyonel Kablosuz Alarm Sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Hs102 WTKS +Plus alarm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kablosuz alarm sistemidir. İletişim sayfamızdan bize ulaşın, Ücretsiz keşif talebinde bulunun.

İletişime geç

Desi Hs 102 WTKS+ Proline Plus Teknik Özellikleri

Elektrik kesilmelerine karşı dahilî akü. Merkez ünite ile tümleşik siren ve tuş takımı. Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı). 6 adet kablolu ve 32 adet kablosuz alan (zone). 8 adet uzaktan kumanda öğrenebilme. 9 farklı şifre öğrenebilme (1x , 7x Kullanıcı ve 1x Panik şifresi). Dış alan sireni bağlanabilme. Alarm anında 6 telefon numarasını arayarak 10 sn. sesli mesaj bırakabilme Alarm Takip Merkezlerine bağlanabilme Panik alan özelliği (siren çalmadan telefonları arama). 24 saat aktif alan özelliği. Şifre Korumalı Uzaktan Erişim: Telefonla sistemi devreye alma / devre dışı bırakma, sisteme bağlı bir cihazı çalıştırabilme. Kablolu duman sensörü için özel besleme çıkışı. Programlanabilir röle çıkışı. Son 8 alarm sebebini ve son 8 kullanıcıyı saklama ve istenildiğinde raporlayabilme. Kumanda ile panik alarmı verebilme. Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik devreye girme v.b.)..

Desi Hs 102 WTKS+ Proline Plus Paket İçeriği

1 Adet Merkezi Ünite Hs102+ Wtks Proline Plus
1 Adet Telefon Arama Kartı
1 Adet Akü
1 Adet Dahili Siren
1 Adet Kablosuz RF Manyetik Kapı Kontağı
2 Adet Silver Uzaktan Kumanda
1 Adet Dahili Tuş Takımı
1 Adet Harici Siren
1 Adet Kablosuz RF Pır dedektör (Hareket Sensörü)
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Montaj Dahil Fiyatı

Desi HS 102 WTKS PLUS Metaline Kablosuz Alarm Modeli Kısa Bir Süreliğine 1035 TL dir. Fiyatlandırmada KDV ve Montaj Hariçtir. Montajlı Fiyatlandırma için bize ulaşın en iyi fiyat garantisi ile bütün istanbul geneline montaj hizmeti verilmektedir.

Aksesuar ve Yedek Parça

Desi alarm sistemleri yapılacak ücretsiz keşif sonrasında paket içeriği harici tuş takımı, dış alan sireni, dedektörler vb. aksesuarlarla zenginleştirilebilen P R O L I N E serisi sistemler, tümleşik sireni ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır...Devamı...