Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Hs 103W Plus ECOline Alarm

Desi Hs 103W Plus ECOline ev ve ofis Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş profesyonel alarm modelidir. .

Ev ve ofis kablosuz alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz çok makul fiyatlar ile koruma altına alın. Desi HS 103 Plus ECOLİNE alarm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ürün hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişime geç

Desi Hs 103W Plus ECOline Teknik Özellikleri

Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kopyalanamayan uzaktan kumanda, Kablosuz sensör haberleşme altyapısı, Merkez ünite ile tümleşik siren (105 dB), Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı), Elektrik kesilmelerine karşı dâhili pil, 6 adet uzaktan kumanda öğrenebilme, 8 adete kadar DESi kablosuz sensör (manyetik kontak, hareket dedektörü, darbe sensörü, duman dedektörü) öğrenebilme, Alarm sebebini raporlama, Kumanda ile panik alarmı verebilme, Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik kurulum v.b.) .

Desi Hs 103W Plus ECOline Paket İçeriği

1 Adet Merkezi Ünite Hs 103W Plus ECOline
1 Adet Tümü Birleşik Dahili Batarya
1 Adet Tümü Birleşik Dahili Siren
1 Adet Kablosuz RF PIR Dedektör
2 Adet Silver Uzaktan Kumanda
1 Adet Kablosuz RF Manyetik Kontak
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Montaj Hariç Fiyatı

Desi Hs 103W Plus ECOline Alarm Kısa Bir Süreliğine 394 TL satış fiyatıdır. Fiyatlandırmada KDV ve Montaj Hariçtir.

Aksesuar ve Yedek Parça

Desi ECOLİNE HS 103 modelleri bütün DESİ Alarm ekipmanları ve donanımları ile tam uyumlu kablosuz ev ofis tipi tak kullan niteliğinde olan montaj kolaylığı ile son kullanıcının rahatlıkla montajını yapabileceği kablosuz alarm modelidir.Devamı...