Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Hs 103W Dış sirenli ECOline Alarm

Desi Hs 103W Dış Sirenli ECOline ev ve ofis Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş profesyonel alarm modelidir. .

Ev ve ofis kablosuz alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz çok makul fiyatlar ile koruma altına alın. Desi HS 103 ECOLİNE dış sirenli alarm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ürün hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz

İletişime geç

Desi Hs 103W Dış Sirenli ECOline Teknik Özellikleri

Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kapı önüne caydırıcı dış siren, Kopyalanamayan uzaktan kumanda, Kablosuz sensör haberleşme altyapısı, Merkez ünite ile tümleşik siren (105 dB), Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı), Elektrik kesilmelerine karşı dâhili pil, 6 adet uzaktan kumanda öğrenebilme, 8 adete kadar DESi kablosuz sensör (manyetik kontak, hareket dedektörü, darbe sensörü, duman dedektörü) öğrenebilme, Alarm sebebini raporlama, Kumanda ile panik alarmı verebilme, Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik kurulum v.b.) .

Desi Hs 103W Dış Sirenli ECOline Paket İçeriği

1 Adet Merkezi Ünite Hs 103W Dış Sirenli ECOline
1 Adet Tümü Birleşik Dahili Batarya
1 Adet Tümü Birleşik Dahili Siren
2 Adet Uzaktan Kumanda
1 Adet Kablosuz RF Manyetik Kontak
1 Adet Kapı Önü Dış Siren
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Montaj Hariç Fiyatı

DESİ Hs 103W Dış sirenli ECOline Alarm modeli 349 TL 2 yıl garantili vaziyette DESİ Alarm Yetkili Alarm Bayinden Kapıda Ödemeli Olarak Satışta. Fiyatlandırmada KDV ve Montaj Hariçtir.

Aksesuar ve Yedek Parça

Desi alarm sistemleri yapılacak ücretsiz keşif sonrasında paket içeriği harici tuş takımı, dış alan sireni, dedektörler vb. aksesuarlarla zenginleştirilebilen P R O L I N E ve ECOline serisi sistemler, tümleşik sireni ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır...Devamı...