Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Sistemleri

DESi Güvenlik Alarm Sistemi Nasıl Çalışır.

DESi Alarm Sistemleri Kiralama Mantığı ile çalışmaz, Taahhüt, Kontrat gibi zorlayıcı ve bağlayıcı bir sistem söz konusu değildir, DESi Üretimini yaptığı Alarm Sistemlerinin satışını gerçekleştirir ve ürün tamamen sizin olur. Herhangi aylık veya yıllık bir ödemesi yoktur. Ürünlerimizi satın altığınız taktirde 2 Yıl Sanayi Bakanlığından onaylı garanti altında olur ve başka hiçbir ek ücret ömür boyu ödemezsiniz. Aşağıda gösterimi yapılan Alarm Sistemi ürünlerimizin her bütçeye ve her ihtiyaca göre kablolu ve kablosuz Alarm Sistemi mecuttur. Ev ile İşyeri Güvenlik Alarm Sistemlerimizin hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

desi alarm

Desi Smartline akıllı alarm sistemi mobil uygulama ile alarm sistemi tamamen telefonunuzdan kontrol imkanı hakkında daha fazlası için tıklayın

desi alarm

Ev ve işyerleri için tasarlanmış olan,Profesyonel ev ve işyeri alarm sistemi,desi Hs 102 Plus hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Ev ve işyerleri için tasarlanmış olan,Profesyonel ev ve işyeri alarm sistemi,Desi Hs102 WTKS hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Ev ve işyerleri için tasarlanmış olan,Profesyonel ev ve işyeri alarm sistemi,desi Hs 102 Proline yeni kasa hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Ev ve Buro tipi tasarlanmış olan, Yarı Profesyonel ev ve büro alarm sistemi,Desi Hs 103W hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Ev ve Buro tipi tasarlanmış olan, Yarı Profesyonel ev ve büro alarm sistemi,Desi Hs 103 Plus hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Sahte alarm sisreni Desi Dummy LED flaşlı 220 volt elektrik ile çalışır montaj hariç fiyatıdır.

desi alarm

Desi Midline Ws Kablosuz Ev ve Küçük işletme Alarm Sistemleri Hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Desi Midline Ws+ Plus Kablosuz Ev ve Küçük işletme Alarm Sistemleri Hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Ev ve işyerleri için tasarlanmış olan,Profesyonel ev ve işyeri Kapı Alarm Sistemi, Desi Steely hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Desi monoblok çelik kapılar için ürettiği Dünyada bir ilk Olan DAK Modeli Kilit mekanizması ile birleşik kapı alarm sistemidir.

desi alarm

Desi parmak izi sistemlerinin en gözdesi PİKS ailesinin en çok satan kablosuz kapı kontrol sistemi UTOPİC 2 En iyi fiyat garantisi

desi alarm

Çelik Kapılar için geliştrilmiş olan elektronik kapı dürbünü, Desi Dcam hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Desi Alarm Aksesuarları ve diğer ekipmanları için tıklayın..

desi alarm

Desi Alarm Sistemlerinin güncel fiyatları için Desi fiyat listemizi inceleyin.Ayrıntılı bilgi icin bizimle irtibata geçebirsiniz..

5 Adet Servis Aracımızla Bütün İstanbul'da Hizmetinizdeyiz.

İstanbul Avrupa Yakası Merkezli Bağcılar’ da bulunan firmamız geniş servis ağı ile İstanbul’un %99 bütün ilçelerine deneyimli profesyonel kadrosu ile montaj hizmet sunmaktadır. hizmet sunduğumuz bölgeler ve ilçeler şöyledir. İSTANBUL AVRUPA YAKASI : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü ,Bayrampaşa, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenyurt, Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu. İSTANBUL ANADOLU YAKASI: Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar

Fiyat Farkı Almıyoruz.

Desi Alarm Güvenlik Sistemleri Müşteri Memnuniyeti için İstanbul, Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nın Bütün ilçelerine Web Sitemizdeki Montaj Dahil Ürünlerde Etiket Fiyatları Dışında Başka Hiç Bir Hizmet Bedeli Talep Etmemektedir. Montaj Hariç ibareli Ürünlerimizde Montaj Dahil Olarak Fiyat Almak için Lütfen Bizi Arayın.

Yandex.Metrica