Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi DAK Alarmlı Kilit

Desi DAK çelik kapılara için geliştirilen ve üretilen monoblok kilit tipi alarm modeli yerli üretim olup; uzun bil ömrü ile 2 yıl garanti Kapı Alarm modeli, Desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun kilit tipi alarm

Evinizde çelik kapınızı güven altına almak ve bu işi en uygun fiyata kaliteli bir ürünmü bakmaktasınız o zaman dogru yerdesiniz. Çelik kapılar için üretilen kilit tipi monoblok alarm modeli çelik kapınızı hiç bir delme ve kesme işlemi olmadan kolaylıkla takılan, yüksek 105 desibellik ses gücü ile ihtiyaclarınız karşılamaya yeterli alarm modelidir. Ürün hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşın

İletişime geç

Desi DAK Kilit Tipi Alarm Teknik Özellikleri

DESİ Dak Alarmlı Kapı Kilidi standart monoblok kapılara uyumlu, kilit içine Darbe sensörü ve Kapı açılmasına duyarlı algılayıcıları ile 2 adet AA kalem pille uzun pil ömrüne sahip, 105 desibellik sesi ile kapı alarmlarında en uygun maliyetli ve güvenilir sistemler arasında yer almaktadır.

Çift Yönlü Koruma Fonksiyonu
1. Kapıdaki oluşan titreşimleri, zorlamaları algılar ve kapınız açılmadan alarm sistemi aktif olur 105 desibel ses gücü ile çalmaya başlar
2. Manyetik Kontak özelliği ile Kapınızın açılmasını algılar ve alarmınız aktif olur 105 desibel ses gücü ile çalmaya başlar.

Darbe Hassasiyet Ayarı DESİ DAK Kilit Tipi Alarm Sisteminde darbe sensörü 3 tip ayarı mevcuttur. Bunlar darbelere karşı aşırı hassas. Darbelere karşı orta seviye hassas ve düşük seviye darbe hassas ayrıdır. Bu ayarları son kullanıcılar hiçbir ekipman gerektirmeden sadece kapılarının anahtarı ile rahatlıkla yapabilmektedirler.

Kullanıcı dostu DESİ Dak Kilit modeli normal kapınızı kilitleme ve açma işlemlerinde otomatik olarak alarmınızı aktif ve iptal etmenizi sağlamaktadır.

1. Alarmınızı aktif etme; Kapınızı kapatın ve anahtarınız ile kapınızı üç tur kilitleyin, uzun bir uyarı tonu duyulacak ve alarmınız aktif olmaya başlayacaktır.
2. Alarmınızı iptal etme; kapınızın kilidine anahtarınızı yerleştirin ve kapı kilidini tek ve üç tur kilidini açın alarmınız dört kısa uyarı tonu duyulur ve alarmınız tamamen iptal konumuna geçer.

NOT: Şimdilik DESİ Dak Kilit mekanizması tek noktadan kilitlenen monoblok kapılar için uygundur. Kapınız 2-3-4 veya daha fazla noktadan kilitleniyorsa diğer kapı alarm modellerine bakınız.

Desi DAK Kapı Alarmı Paket İçeriği

1 Adet Merkezi DAK Kilit Tipi Alarm
1 Adet Mıklatıs
2 Adet AA Alkaline Pil
Kullanma Kılavuzu

Montaj Hariç Fiyatı

DAK Kilit tipi Alarm Sistemine en iyi fiyat ile sahip olmak istiyorsanız bizi arayın en iyi fiyat garantisi vermekteyiz.

Aksesuar ve Yedek Parça

DESİ DAK Kilit Tipi çelik kapı alarmı başka hiç bir extra ekipmana ihtiyacı yoktur. tak kullan özelliği ile sizlere kullanım rahatlığı ve kapı güvenliğini en üst seviyede, en uygun fiyat ile desi tarafından geliştirilen ve üretilen dünyada ilk olan kilit tipi alarm modelidir.