Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Midline WS+ Plus

Desi Midline Ws+ Plus Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş alarm modelidir.

Uygun Fiyatlı Kablosuz Ev Alarm Sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Midline + Plus Alarm Sistemi ev ve Küçük işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kablosuz alarm sistemidir. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşın, Ücretsiz keşif talebinde bulunun.

İletişime geç

Desi Midline WS+ Plus Teknik Özellikleri

Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kopyalanamayan uzaktan kumanda, Kablosuz sensör haberleşme altyapısı, Elektrik kesilmelerine karşı dâhili Akü, Merkez ünite ile tümleşik siren (105 dB), Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı), 8 adete kadar DESi kablosuz sensör (manyetik kontak, hareket dedektörü, darbe sensörü, duman dedektörü) öğrenebilme, 6 adet uzaktan kumanda öğrenebilme, Alarm sebebini raporlama, Kumanda ile panik alarmı verebilme, Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik kurulum v.b.)..

Desi Midline WS+ Plus

1 Adet Merkezi ABS gövde tümü birleşik siren
1 Adet Akü
1 Adet Kablosuz PIR Hareket Dedektörü
1 Adet Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
2 Adet Silver Uzaktan Kumanda
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Fiyatı

Desi Midline Kablosuz Alarm Sistemi Kısa Bir Süreliğine Montaj Hariç Fiyatı 499 TL dir. İstanbul iline özel Montaj dahil fiyatlandırma için bize iletişim sayfamızdan ulaşın.

Aksesuar ve Yedek Parça

Desi alarm sistemleri yapılacak ücretsiz keşif sonrasında paket içeriği harici tuş takımı, dış alan sireni, dedektörler vb. aksesuarlarla zenginleştirilebilen P R O L I N E serisi sistemler, tümleşik sireni ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır...Devamı...