Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Smartline Alarm Sistemi

Yerli üretim ve Türkiyede bir ilk olan akıllı alarm sistemi SMARTLİNE modelimiz benzersiz özellikleri ile ev & işyerleri için en iyisinisini isteyenlerin tercihi, üst segment alarm güvenlik sistemi.

Bütün akıllı telefonlardan uzaktan kontrol imkanı sunan DESİ Smartline Alarm Sistemi bütün işlevleri ile android ve ios uygulamaları asyesinde akıllı bir alarm sistemi isteyen bütün müşterilerimize profesyonel ev ve işyeri ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak tasarlanan yerli üretim Türk Malı güvenlik çözümü bir arada sunmaktadır.

İletişime geç

Desi Smartline Alarm Sistemi

DESi Smartline akıllı alarrm modeli zaman ve mekan kısıtlaması olmadan dileğiniz yerden ios ve Android işletimine sahip akıllı telefonlar veya tabletlerden alarm sisteminizin hertürlü kontrol etmenizi, ayarlarına ulaşmanızı, bütün raporlama ve denetimlerini sağlayabileceğiniz profesyonel güvenlik sistemi olarak imal edilmiştir.
Mekandaki Modemin WİFİ modem bağlantınızı hiçbir kablo karmaşına sebep olmadan kablosuz olarak bağlanması ve bu bağlantının üst seviye HTTPS ile yüksek şifrelenmiş güvenli alt yapısı sayesinde güvenlik sistemlerinde bir ilk başarmıştır. Bütün alarm hakkındaki bilgilendirmeler otomatik bir şekilde cep telefonuza anlık olarak internet üzerinden gelmektedir.
GSM modülü ile wifi hatt kesintisi olması halinde kesintiz bir şekilde akıllı alarm panelinize hertürlü bildirimleri almanız, dilerseniz telefon arama özelliği ile belirlediğiniz 4 adet telefon numarasını veya haber alma merkezine arama yapmanısı sağlayabilirsiniz. GSM hat üzerinden diğer bir özellik ise SMS üzerinden alarm durumu hakkında bigileri yine dilediğiniz 4 adet telefon numarasınısına bgilendirme yapabilmektesiniz. Dilerseniz alarm haber alama merkezine GSM veya GPRS özellği ile bağlantısı sağlanabilmektedir.
Bluetooth bağlantı ile GSM, GPRS, WİFi bağlantınız olmasa bile yakın mesafen Bluetooth ile alarm panelinizin bütün ayarlarına ve kullanım detaylarına ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Desi Smartline Alarm Uygulaması

DESi Smartline alarm sistemini modeminize bağlayıp; DESi SMARTLİNE uygulamasını akıllı telefonunuza uyumlu APP marketinden indirip, alarm sisteminizi kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve ergonomik tasarımı ile SMARTLİNE uygulaması menüleri oldukça basit ve anlaşılır olmak ile beraberinde tek bir noktadan her türlü işlemleri, ayarları 3 farklı menüden kullanmanıza olak sağlamaktadır.
Akıllı Alarm sisteminizin üç farklı kulum aşaması bulunmaktadır bunlar tam kurulum bütün dedektörler devrede, ev içi kurulum modu, gece modu olmak üzer kullanıcının tercihine ve ihtiyacına göre tasarlanmış kurulum modlarıdır. Bu modları ayarlar menüsünden kendi isteğinize göre programlama yapma ve yönetmesi hiçbir kısıtlama olmadan tamamen sizlere ait yetkilendirme kaydetme seçeneği sunulmuştur.
Alarm Sisteminizin raporlama kısmı en son kimin kurduğunu, hangi kullanıcının iptal, bu tür olayların hangi saat ve tarihte gerçekleştirdiği gibi bir çok detayın bulunduğu rapor bölümü ile bütün kontrol ve denetimlerini sizlere sunmaktadır.

Desi Smartline Genel Özellikleri

İnternet üzerinden WiFi veya Sim kart bağlantısıyla uzaktan erişim ve DESi SMARTLİNE aplikasyon üzerinden bütün ayarları düzenleme, Tam kurulum, Ev içi Kurulumu, Gece Modu ve Alarm devre dışı bırakma gibi vb, Bütün Kullanıcılara anlık bildirim gönderimi (alarm çaldığında, alarm devreye alınınca, devreden çıkarılınca vb.), Sim kart girişi, WIFI, Bluetooth bağlantı seçenekleri, Şık Tasarıma sahip Ana Metal panel kutusu LED ışıklı, 8 Adet kablolu dedektör (zone) ve 32 adet kablosuz Dedektör (zone) Tanımlaya bilme, 10 adet DESİ Silver uzaktan kumanda öğrenebilme, 10 farklı kullanıcı tanımlama, Son 128 olayı raporlama (alarmı devreye alma/çıkarma bilgiler vb.), Elektrik kesilmelerine karşı dahili akü, Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı), Dış alan sireni bağlanabilme, 24 saat aktif alan özelliği (panik, Gasp gibi olaylara karşı), Programlanabilir röle çıkışı ( uzaktan kontrol etmek istediğiniz herdürlü cihazı bağlayabilme), Kablolu duman sensörü için özel besleme çıkışı, Kumanda ile panik alarmı verebilme, Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik devreye girme vb)

Desi Smartline ürün içeriği

1 Adet Desi Smartline Alarm Paneli
(GSM Modülü, Wifi Modülü, Bluetooth Modülü Dahili 105 dedibel Siren, 15 Volt DC Adaptör, Dahili iç siren)
1 Adet Kablolu Hareket (PIR) Dedektörü
1 Adet Kablolu Manyetik Kontak
1 Adet Silver Uzaktan Kumanda
1 Adet 12 volu, 4,5 Amper Akü
1 Adet Harici Dış Siren 115 Desibel ve Aküsü
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi