Neutron Kamera Sistemleri ile sevdiklerinizi ve kıymet verdiklerinizi koruma altına alın.

8 Kameralı Neutron Güvenlik Sistemi

Neutron kayıt cihazlı ve netron kamera hazır paket sistemleri ile ev ve işyerinizi 7/24 profesyonel güvenlik kameraları ile koruma altına alın, ev ve işyerinizi internet üzerinden takip edin.

Ev, işyeri profesyonel güvenlik kamera sistemi kampanyası ile 7/24 uzun kayıt süresi, mobil telefonlar, tablet ve PC den anlık olarak internet üzerinden izleme imkanı ile apartman, ev, işyeri, bebek bakıcı kamerası olarak kullanılabilen kamera sistemi kampanyasını kaçırmayın.

İletişime geç

Neutron 8 Kameralı Set Teknik Özellikleri

Neutron güvenlik kamera sistemleri, Ev ve işyeri profesyonel güvenlik kamera sistemleridir.neutron ayrıcalığı ile ev ve işyerinizi 7/24 gözlem ve kayıt alatına alabilir, internet üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun canlı olarak ister bilgisayarınızdan isterseniz akıllı cep telefonundan saniye kaybı olmadan izleyebilirsiz, Neutron Dvr ve Cctv sistemlerine makul bir ücret karşılığınıda harici mikarafon takılarak canlı ses alabilr ve dinleme yapabilirsiz...

Neutron 8 Kameralı Güvenlik Sistemi Seti

1 Adet Neutron AHD 2 megapiksel Kayıt Cihazı
1 Adet Kayıt Cihazı 7/24 çalışabilen özel HHD disk(Hard diski)
1 Adet 30A Adaptör
8 Adet Neutron 2 megapiksel AHD Gece Görüşlü Kamera
16 Adet BNC kollektör
8 Adet 12V Cakı
200m 2+1 CCTV Kablosu
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Montaj Dahil Fiyatı

Neutron Güvenlik Sistemi 8 kameralı AHD Sistemi Kısa Bir Süreliğine 2.999 TL ye Montaj, Kurulum ve kablo dahildir. Fiyatlandırmaya KDV dahil değildir. istenir ise fiyata ilave edilir.

Aksesuar ve Yedek Parça

Neutron Kayıt Cihazı.