Neutron Kamera Sistemleri ile sevdiklerinizi ve kıymet verdiklerinizi koruma altına alın.

4 lü Neutron Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron kayıt cihazlı ve netron kamera hazır paket sistemleri ile ev ve işyerinizi 7/24 profesyonel güvenlik kameraları ile koruma altına alın, ev ve işyerinizi internet üzerinden takip edin.

Profesyonel Kamera Sistemine mi ihtiyacınız var? Size Desi Alarm Sistemi olarak tavsiye edeceğimiz Neutron güvenlik sistemi 1080P yüksek çözünürlüklü AHD teknoloji ve uzaktan 7/24 mobil telefonlar ve PC'ler üzerinden anlık olarak izleme imkanını sunan kampanyamız ile ev ve işyerinizi kayıt altına alalım. Sizde sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Neutron kamera sistemleri kampanyasını kaçırmayın. iletişim sayfamızdan bize ulaşın, Ücretsiz keşif talebinde bulunun.

İletişime geç

Neutron 4 Kanal CCTV Teknik Özellikleri

Neutron güvenlik kamera sistemleri, Ev ve işyeri profesyonel güvenlik kamera sistemleridir.neutron ayrıcalığı ile ev ve işyerinizi 7/24 gözlem ve kayıt alatına alabilir, internet üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun canlı olarak ister bilgisayarınızdan isterseniz akıllı cep telefonundan saniye kaybı olmadan izleyebilirsiz, Neutron Dvr ve Cctv sistemlerine makul bir ücret karşılığınıda harici mikarafon takılarak canlı ses alabilr ve dinleme yapabilirsiz...

Neutron 4 Kanal Kamera Sistemi Seti

1 Adet 4 Kanal Neutron AHD 2 Megapiksel 1080P Kayıt Cihazı
1 Adet Kayıt Cihazı 7/24 çalışabilen HHD disk (Hard diski)
1 Adet 10A Adaptör
4 Adet Neutron AHD 2 Megapiksel Gece Görüşlü Kamera
8 Adet BNC kollektör
4 Adet 12V Cakı
100m 2+1 CCTV Kablosu
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Montaj Dahil Fiyatı

Neutron AHD 2 megapiksel 1080P çözünürlüklü kayıt özelliği olan komple set 4 kameralı AHD güvenlik sistemi Kısa Bir Süreliğine 1.999 TL Montaj, Kurulum dahildir. Fiyatlandırmada KDV dahil değildir, istenir ise fiyat ilave edilir.

Aksesuar ve Yedek Parça

Neutron Kayıt Cihazı.