Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

  • Desi Alarm
  • Kamera Sistemleri Fiyatları
  • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
  • Desi Midline WS Alarm Sistemi
  • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
  • Kamera Sistemleri Fiyatları
  • Desi Midline Ev Alarm Sistemi
  • Desi Alarm Uzmanana Sor

Akıllı Alarm Sistemi

Desi Akıllı Ev Güvenlik Sistemi
DESİ Smartline Akıllı Ev alarm Sistemi

Akıllı alarm sistemi yani IOT (internet of Things) Türkçesi “Nesneler İnterneti” teknolojisine sahip alarm modelleri, uzaktan alarm sisteminize mobil telefon veya tablet üzerinden ev veya işyerinizin güvenlik sistemini tamamen kontrol altına alma özelliği olan güvenlik çözümleridir.

Neden Akıllı Alarm Sistemi

Aslında bu sorunun birden çok sebebi olmaktadır. Akıllı alarm gerekliliği her geçen teknoloji gelişiminin nimeti olma yanı sıra, Uzakta olduğum zaman alarm sistemim devreye gerer ve çalmaya başlarsa, uzaktan alarmı mı nasıl sustururum veya devre dışı bırakırım gibi son kullanıcıların talep ve istekleri akıllı alarm sistemlerinin gelişimine hız kazandırmıştır.

Bildiğiniz üzere alarm sistemlerinde telefon arama işlemi için gerekli olan, sabit telefon hattı ev veya işyerinde artık eskisi kadar kullanılmaması ve her ev, işyerinde sabit hat yerine internetin olması da internet tabanlı alarmların gelişimine ve uzun vadede daha da ekonomik olması gibi faktörlerde bu akıllı güvenlik sistemini cazip kılmıştır.

Desi ve diğer alarm firmaları gelişen teknoloji ve çağın ihtiyaçlar doğrultusunda ve gelen talepler dâhilinde her geçen gün ürettikleri IOT akıllı alarm güvenlik sistemlerini geliştirmekte olup; çağımıza uygun modern ev & işyerlerine uygun niteliklerde akıllı alarm sistemlerini geliştirmektedirler.

Daha uygun fiyat grubunda olan ev kapı alarmları için bu bağlantıdan bilgi alabilirsiniz.

Akıllı Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Desi Smartline Akıllı Ev Alarmı
Akıllı ev alarm güvenlik sistemi

Akıllı alarm sistemlerinin genelde internet tabanlı olduğunu söylemiştik, sabit internet veya GSM Sim kart yardımı ile GPRS vasıtası ile alarm sisteminize dünya çapında erişiminizi telefon veya tabletler üzerinden mümkün olmakta, istediğiniz yerden alarm sistemini devreye alma, devre dışı bırakma ve alarmınızın bütün ayarlarına erişmenize olanak sağlamaktadır. Akıllı Alarm Sistemini sadece güvenlik sistemi olarak düşünmek yanlış bir düşünce sayılabilir çünkü bu IOT “Nesneler Interneti” Teknolojisine sahip her cihazda olduğu gibi sisteme entegre edilebilen parçalar vasıtası ile kombinizi, klimanızı, belirlediğinizi lambaları, su, doğalgaz, elektrik hattını açıp kapatabilir, hatta evinizin giriş kapısını uzaktan kilitleyip açabilmenize olanak sağlamaktadırlar. Üstelik yapacağınız bu işlemlerin hepsine, cep telefonu veya tabet üzerinden tek bir uygulama ile zahmetsizce erişebilirsiniz.

Neden Desi Akıllı Alarm Tercih Etmeliyim

Bazı güvenlik firmalardan faklı olarak Desi üretici konumunda olan, kendi AR-GE çalışmaları ile uygun fiyatlı ürünleri yanı sıra kiralama mantığından uzak, güvenlik çözümleri ile Türk halkının gönlünü kazanmış ender firmalardan biri olmaktadır.

Bu sebep ile her zaman Türk insanının ihtiyaçlarına göre akıllı güvenlik sistemi olan smartline IOT modelini 3 yıllık çalışmalardan sonra 2019 yılının ocak ayından itibaren seri üretimine başlamış ve kullanıcılara akıllı yerli güvenlik alarm sistemini sunmuştur.

Desi Smartline IOT akıllı güvenlik alarm sistemi hakkında daha fazla bilgi ve ürünü incelemek isterseniz ürün sayfasını ziyaret ediniz.
Desi Smartline IOT Alarm Sistemi incele

Evinizin Güvenliği için Üretilen Alarm & Güvenlik Sistemleri

Ev güvenliği için hırsızlara ve olumsuzluklara karşı yerli üretim Türk Malı Alarm SistemleriHakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz