Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Previous
Next

Alarm Sistemi Markaları

Alarm sistemlerinin kullanım alanları oldukça fazladır, müstakil ev veya apartman dairelerinde, işyerinde ise küçük ve büyük işletmeler başta olmak üzere birçok alanda can ve mal kaybının önüne geçebilmek amacı ile elektronik güvenlik sistemleri yani alarm sistemleri günümüzde en ideal güvenlik çözümüdür.

Alarm sistemlerinde birçok marka ve model cihazlar ile karşılaşmanız mümkün. Neredeyse elektronik teknolojisi yüksek ve tecrübesi olan her ülkenin kendine has alarm sistemi bulunmaktadır. Bu alarmlar genelde haber alma merkezi dediğimiz, alarm kontrol merkezine bağlı olan sistemlerdir.

Ülkemizde yüzdelik orana bakıldığında bir dönem bu alarm sistemlerinin çoğu yabancı menşei üretim alarm sistemleri olmaktadır. Bu güne bakıldığında son 10-15 yıl içinde yaygınlaşan Türk Malı olama özelliği ile DESİ ürettiği güvenlik sistemleri ile tamamen kullanıcıların yani Türk insanının ihtiyaçlarını göre hırsız alarm ve güvenlik sistemlerinin üretimini kendi bünyesinde araştırma, geliştirme ve üretimini özelliği ile yabancı ülke malı alarm sistemleri bağımlılığına son vermiştir.

Hızla gelişen teknoloji sayesinde yurt dışı cihazlarına rekabet ortamını yerli sermayenin güvenlik sektörüne girişi ile neredeyse tekelleşen, alarm sistemleri piyasasını alt üst eden DESİ kendi bünyesinde birçok alarm ve güvenlik sistemleri yanı sıra parmak izli akıllı kapı kilitlerini son teknoloji üretim tesislerinde tasarlamakta ve üretmektedir. Geniş yaygın bayi ağı, iyi fiyat, yerli alarm sistemini en ekonomik kapı alarmlarından başlayan modelleri ve gelişmiş akıllı profesyonel alarm güvenlik çözümlerini ile birçok ürün grubu ile hizmet sunmaktadır.

Alarm Sistemi kullanım Alanları

Ev veya işyerinizin tipine göre güvenliğiniz hırsızlık olayları başta olmak üzere bir çok olumsuzluk yaşanmadan önüne geçebilmek için üretilen alarm sistemlerini her türlü mekan ve mesken gibi ihtiyaç duyulan her yaşam alanı ve işletmelere özel çözümler ile yanınızdayız.

Desi Alarm Sistemleri Montaj ve Kurulum
Alarm Sistemleri Montaj ve kurulum

Başlıca Hizmet Sunduğumuz Mekanlar

  • Apartman dairelerinde
  • Müstakil Villa ve Evlerde
  • Yerel İşletmeler (Esnaflar ve Benzerleri)
  • Büyük işletmeler (Fabrikalar, Üretim Tesisleri, )
  • Ticari olamayan kurumlar ve kuruluşlar (Okullar, Hastaneler, Yurtlar, Müzeler ve Benzerleri)

Mesken tutulan her evde, İster ticari olsun ister hayır kurumları bütün işletmelerde alarm sistemi ihtiyacı günümüzde artık gerek duyulan elektronik koruma sistemleri arasında yer alan en önemli tedbirler arasındadır.

Başta da söylediğimiz gibi birçok durum için güvenliğinizi sağlamak amacı ile her tip ve modelde alarm sistemlerini DESİ üretmektedir. Bu alarm ihtiyaç doğrultusunda kablo, kablosuz dedektörler ücretsiz keşif sonrasında belirlenir. Güvenliği sağlanacak mekanın güvelik ihtiyaçlarına göre Ev, işyeri tipi profesyonel, Yarı profesyonel veya kapı alarm sistemlerini kurulum ve satış hizmeti kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz