Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Previous
Next

Apartman Alarm Sistemleri

Apartman ve Site içi Alarm & Güvenlik Sistemleri
Apartman Alarm Sistemleri

Yaşadığımız yerlerde menken güvenlik sistemleri arasında apartman daireleri için tasarlanan alarm sistemlerimiz hırsızlara karşı can & mal kayıplarının önüne geçilmesinde büyük oranda caydırıcılık sağlamaktadır.

Desi alarm & güvenlik sistemleri olarak apartman alarm sistemleri alanında yerli üretim olan, alarm sistemlerimizin her bütçeye uygun, ekonomik ve profesyonel kapı alarmlarından başlayan birçok ürün çeşitliliği ile her eve veya apartman bina girişine uygun güvenlik sistemleri sunulmaktadır.

Apartmanlar için Güvenlik Sistemleri

Mesken ve mekan güvenliği olarak yaşadığımız alanların oluşabilecek olumsuzlukların önlenmesine kaşı elektronik alarm veya kamera güvenlik sistemleri en ideal, ekonomik ve kesin çözüm olduğunu bir çok araştırma sonucu kanıtlanmıştır.

Apartman güvenliğinde alınabilecek ve yapılabilecek sistemler bireysel daire sahipleri veya apartman sakinlerinin bir araya geldiği ortak güvenlik sistemleri gibi iki gruba ayrılabilmektedir.

Apartmanlarda Bireysel Alarm Sistemleri

Adından da anlaşılacağı gibi apartman dairelerinde her dairenin kendi güvenliklerini sağlama amacı ile bireysel hırsız alarm sistemini tercih etmedir. Ev, daire gibi alanlarda alarm sistemini kendi ihtiyaçlarına ve gereksimine göre kablolu veya kablosuz, profesyonel veya ekonomik alarm modellerini tercih edilebilen sistemlerdir.

Apartmanlarda Kamera Güvenlik Sistemleri

Site içi Apartman Kamera Güvenlik Sistemleri
Apartman Kamera Sistemleri

Her bireyin yani daire sahibinin bir birleri ile anlaşması sonucu bina veya apartman çevresi, merdiven sahası, apartman giriş kapısı, otopark gibi tehlike arz edecek yerlere alarm sistemi yerine, genel güvenlik sistemi olan; kamera sistemlerini tercih etmesi daha etkili ve kullanışlı olmaktadır. Günümüzde apartman, bina, site, müstakil evlerde kamera sistemleri ihtiyacı ve mecburiyeti olmazsa olmaz diyebileceğimiz sistemlerdir. Yeni yapılan yapılarda güvenlik kamera sistemleri çok kapsamlı olmasa da bazı il ve ilçelere de yapı denetim tarafından zorunlu olmaktadır.

Çok katlı veya çok daireli apartman, bina, site gibi yerlerde çok fazla kullanıcı sayısı ve giriş çıkış yapan yabancı sayısının çok fazla olma sebebi ile bireysel daire haricinde alarm sistemi tavsiye edilememektedir. Ancak müstakil & aile apartmanlarında veya daire sayısı 4 geçmeyen yerlerde binanın giriş kapısına alarm sistemi isteğe bağlı olarak yapılabilmektedir.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz