Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Bahçeşehir

İstanbul bölgesine hizmet sunan işletmemiz Bahçeşehir'de Hırsızlık olaylarını azaltmak amacı ile geliştirmiş olduğu ev, ofis, işyeri alarm ve kamera güvenlik sistemlerini kurulum ve montajının profesyonel kadromuz ve her bütçeye uygun fiyat politikamız ile hizmetindeyiz.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Desi Alarm firması 1990 yılından bu güne kendi geliştirdiği güvenlik alarm sistemlerini başta İstanbul olmak üzere yurdumuzun bir çok ilinde gelişmekte olan bayi kanalı ile hizmetlerini yerli üretim yapabilme imkanına sahip tek firma olmaktadır.

Neden Ev Alarm Sistemi

Hırsızlık olaylarının günümüzde birçok sebebi vardır ve maalesef her geçen gün büyük bir hızla yaşanan olumsuz olaylar artmaktadır. Bu sebepten dolayı Ev Alarm Sistemi lüks olmaktan çıkmış ve bir ihtiyaç halini almıştır. DESİ güvenlik sistemleri ülkemizde yaşan birçok hırsızlık olaylarını incelemiş ve bu gibi durumlara karşı özel ekipmanlar geliştirmiştir. Bu sistemler %99 oranında caydırıcı olamaktadır.

Maalesef Bahçeşehir bu artan hırsızlık olaylarında İstanbul ilinde üst sıralardadır ve bu olalar genellikle gündüz saatlerinde gerçekleştirilmektedir. Apartmanlarda zemin ve orta katlar pencerelerin yere yakın olması sebebi ile pimapen kapı penceler profesyonel hırsılar tarafından rahatlıkla açılabilmekte ve aynı şekilde girdikleri yerden çıkıp gitmektedir. En sıkıntılı tehlike sınıfında bulunan orta kat ve en üst katlar gelmektedir. apartmanlarda bu katlara çıkan insan sayının az olduğundan ve asansör kullanımın yaygın olduğu yerlerde maalesef ev hırsızlık olayları istatistik olarak büyük artış göstermektedir.

En iyi alarm sistemi

Desi Alarm Bahçeşehir tavsiyemiz profesyonel alarm sistemleridir. Bu sistemler çift siren sistemine sahiptir, biri siren dışarıda daire kapınız üst kapısına veya binanın dışarıdan rahatlıkla görülebilecek ön tarafına montaj yapılır. ikici serenimiz alarm merkezi ünitesinin üstündedir. bu siren dış sirenle senkronize bir şekilde yüksek şiddetine çalmaktadır. alarm sistemimiz dilerseniz şifreli veya uzaktan kumandalar ile kurulumu ve iptali gerçekleştirilir, aynı zamanda alarmın kurulacağı mekanda alarm telefon hattına bağlı ise alarmı uzaktan telefon ile kurup iptal etmeniz mümkündür. Sistemlerimiz sabotaj yani kablo kesimi veya alarm sistemine zorla müdahale etmeye karşı korumalıdır. Diğer bir konuda telefon arama özelliğidir, bu özellikle alarmınız aktif olduktan sonra daha önceden belirlediğiniz 6 ad telefon numarasını arayarak sesli mesajla alarmdan bilgi vermektedir. Üstelik bu ücretsiz bir uygulamadır bunun için hiç bir ek ücret aylık veya yıllık ödeme söz konusu değildir.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..