Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Desi Alarm Çekmeköy

Desi Alarm Çekmeköy

Hayatımız içinde önemli yer eden teknolojik çalışmalar sayesinde her alanda oldukça kolaylıklar sağlamaktayız. Hayatımızın içinde yer alan en büyük sorunlardan biri olan güvenlik sorunu için günümüzün üstün teknolojisi kullanılmaktadır. Hırsızlık başta gelmek üzere daha başka sorunlar karşısında da sağlam şekilde ayakta durabilmemiz için Desi alarm Çekmeköy olarak Çekmeköy sakinleri için özel olarak firma tarafından alarm sistemleri konusunda çalışmalar yapılmaktadır. Üstün bir teknoloji ile hazırlanan ürünler sayesinde artık ev, iş yeri, oto gibi güvenliğinizi tehdit altında bırakan yerler için sıkı bir önlem alınmış olacak. Bu üstün teknoloji sayesinde hırsızlar etkili şekilde caydırılarak siz ve aileniz en iyi şekilde güvenli şekilde korunabilecek.

Şirketimiz Çekmeköy Desi Alarm Sistemlerinin İstanbul Geneline gelişmiş cihazlar ve deneyimli kadrosu ile alarm güvenlik sistemleri yanı sıra İP, CCTV, AHD Kamera sistemleri alanında Hizmet Sunan bir firmadır. Kurulumunu yaptığımız Profeyonel ve yarı profesyonel cihazlarımız 2 yıl servis garantili yüzde yüz Türk malı ürünlerden oluşmaktadır.hizmetlerimizden yaralanmak için +90(212) 647 80 81 nolu iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

DESİ Uluslararası Platformda Güvenirliğini Kanıtlamış Firma

Almak istediğimiz hangi ürün olursa olsun ilk etapta güvenirliği gelmektedir. Ürün satın almadan önce kalitelimi değil mi anlamak için ürünün onaylanmış belgelerine, garanti süresine ve daha pek çok özelliklerine bakarız. Böylece satın almak istediğimiz ürünü içimiz rahat bir şekilde alırız ve güvenli bir şekilde kullanırız. Harcadığımız paranın da güvenli yere gittiğini bilerek rahatlarız.

Uzun yıllar bu işle uğraşan ve alarm sistemleri teknolojisi konusunda yılların verdiği deneyim ve uzun soluklu çalışmalar neticesinde başarıyı yakalamış olan firma sadece yurt içinde değil aynı zamanda uluslararası platformda da kendini kanıtlamış bir firmadır. Yurt dışı satışları için gerekli olan CE belgesini hak kazanmış ve bunun yanı sıra daha pek çok belgeleri de almaya hak kazanmış firmadır.

DESi Yerli üretim Yapan Türk Malı Alarm Sistemi

Firma üstün başarılarının yanı sıra % 100 Türk malı olarak ürünlerinin tasarımı ve satışı konusunda da tamamen başarılı yerli firmalardan biridir. Ürünlerin tasarımı, yapım aşaması, dağıtımı ve servis imkanları firmanın kendisi tarafından yapılmaktadır. Türk üreticilerinin kendi bünyesinde çalışarak uluslararası platformda saygınlık kazanması için tüm çalışmalar burada olmaktadır. Ülkemizin üretimine olumlu katkı sağlayan güvenlik sistemleri teknolojisi ile önemli başarılara imza atan firma alanında saygınlık kazanmış firmalardan biridir.

Güvenlik sistemleri konusunda ciddi bir araştırma neticesinde ev, iş yeri ve araçlarınızda güvenliği en üst düzeyde sağlamak amacıyla firma çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Çağın artan ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kalifiyeli elemanlarla ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek şekilde çalışmalarını yapmaktadırlar.
Çalışma şekli ve güvenlik sistemlerinin kurulumu ve dağıtımı da yine kendi portföyünde uzman ekip sayesinde yapılmaktadır. Size özel güvenlik alarm sistemlerinin kurulumu için de ücretsiz keşif imkanı sunarak ev ve iş yerinizin ihtiyacı olan yerlere güvenlik sistemlerinin kurulumu konusunda çalışmalarda bizzat firma tarafından yapılmaktadır. Yine aynı şekilde teknik servis ve diğer konulardaki sorunlarınız için de firmanın bünyesindeki profesyonel elemanlar ile sınırsız hizmet imkanı sizler için sunulmaktadır. Öneri ve şikayetleriniz için de forumda sizlerin fikirlerini ayrıca değerlendirmektedir.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz