Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Desi Alarm Esenler

Desi Alarm Esenler

Güvenliğiniz için gerekli olan alarm sistemleri teknolojisinde uzun yılların vermiş olduğu deneyimler sayesinde sizelere üstün hizmet sunduğu düşünülen Desi firması Desi alarm Esenler olarak İstanbul Esenler çevresinin güvenlik sorunlarını çözmek için çalışmalarını pek çok yerde olduğu gibi burada da sürdürmektedir. Güvenlik sistemleri konusunda pek çok ürünle karşımıza çıkan firma ürünlerinin tasarımı, dağıtım ve servis gibi çalışmalarını da kendi bünyesinde yapmaktadır. Başarılı bir geçmişin ardından daima yenilikçi bir bakış açısıyla sizlere daha etkili çalışmalar yapmak adına çalışmalarını hala azimle devam ettirmektedir. Firmanın sizler için yapmış olduğu çalışmalar ve sağladığı yararlar hakkında uzun uzun bahsetmeye çalışacağız.

Evlerimizin güvenliği en çok arandığı yerlerden biridir. İnsan en çok evinde güven bulmak ister. Hırsızlık olayları yüzünde evin içinde endişeli ve tedirgin bulunmanızı engellemek için Desi alarm güvenlik sistemleri teknolojisi evinizin içine kurularak eviniz için gereken güvenli ortamı oluşturabilirsiniz. Bunun için firmayla bağlantı kurduktan sonra istediğiniz yere alarm sistemini kurdurarak evinizde güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

Fatih, Yavuz Selim, Birlik , Çiftehavuzlar, Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir, Menderes, Havaalanı, Namık Kemal, Nenehatun , Oruçreis, Tuna, Mimarsinan, Turgutreis, Kemer ve Davutpaşa Mahallelerine hızlı etkili profesyonel ekip arkadaşlarımız ile aynı gün montaj veya servis imkanı ile Esenlerin her semt ve mahallerine hizmet sumaktayız.

Ücretsiz Keşif İmkanından Yararlanın

Ev ve işyeri güvenliği için istediğiniz özel istekler doğrultusunda şirketimiz ile etkileşime geçerek firmamızdan bu konuda teknik destek isteyebilirsiniz. İstediğiniz özellikte güvenlik sistemini firmamız ücretsiz keşif imkanıyla ev veya işyerinizi kurdurabilirsiniz. Bunun için bizim ile iletişime mail yada telefon ulaşmanız yeterlidir. Firma talebiniz doğrultusunda istediğiniz güvenlik sistemlerini yerleştirmek için öncelikle alarm sisteminin kurulacak olan mekanın ücretsiz olarak keşfeder. sizlere en uygun yerleri için güvenlik sistemlerini kurarak güvenliğinizi sağlar.

Alarm Sistemlerinin En Çok Kurulduğu Yerler

Güvenliğiniz için elzem olan güvenlik alarm sistemleri genellikle hırsızların girmeyi düşündüğü yerlere yerleştirilir. Kapı girişleri özellikle en çok dikkat çeken yerlerdir. Kapı girişleri için özel olarak tasarlanmış Manyetik Kapı Kontağı sayesinde giriş kapılarınızın güvenliği, cam, balkon vs yerlerden oluşabilecek girişimlere karşı PIR Hareket Dedektörü kullanılır ve artık emin şekilde olacak alarm sisteminiz. Son sistem teknoloji ile hazırlanan ürünler ile güvenlik sisteminin ekipmanları ile sistem tamamlanır.

Sizde Ev ve işyeri güvenlik edişesi taşıyorsanız desi alarm güvenlik sistemleri ile ev ve işyerinizi çok makul fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile desi alarm sahibi olun. sistemlerimiz hakkında daha fazla desknik sorularınız için bizi 0212 647 80 81 numaralı hattımızdan arayın.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz