Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Desi Alarm Eyüp

Desi Alarm Eyüp

İstanbul ilinin güzel ilçe Eyüp bölgesinde değişen nüfus popülasyon nedeni ile aratan ev ve işyeri hırsızlık olaylarına karşı DESi Alarm Güvenlik Sistemleri güvenlik önlemi olarak alarm sistemleri geliştirmekte ve üretimi kendi bünyesinde yapmaktadır. Bayiliğimiz Eyüp bölgesine servis araçlarımız ve deneyimli kadromuzla hızlı bir şekilde alarm ve kamera kurulumları gerçekleştirerek 2 yıl garantili hizmet sunmaktadır. DESi Alarm Eyüp servis hizmeti verdiğimiz mahalle ve semtleri şöyledir, Alibeyköy, Defterdar, Esentepe, Güzeltepe, Mithatpaşa, Pirinççi, Yeşilpınar, Ağaçlı, Akpınar, Çırçır, Silahtarağa, Rami Cuma, Karadolap, Düğmeciler, Akşemsettin, Çiftalan, Göktürk Merkez, İhsaniye, Mimarsinan, Odayeri ve eyüp merkez mahallerine ev ve işyeri alarm ekipmanları kurulum ve arıza tespit, Keşif hizmetleri deneyimli kadrolarımızla vermekteyiz.

Alarm sisteminde en kaliteli ve en üst düzeyde performans sağlanabilmesi için öncelikle kullanılacak malzemelerin ve tasarlanan sistemin evinize veya iş yerinize uygun olması gerekmekte ve montajı düzgün, sağlam bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Alarm sistemlerinde kullanılan başlıca aparatlar; alarm paneli, tuş takımı, hareket dedektörü, siren, manyetik kontak, panik butonu, gaz dedektörü ve duman dedektörüdür.

Desi Alarm Sistemi

Desi alarm sistemlerinde kiralama mantığı ile çalışma yoktur. Desi alarm satışlarında taahhüt ve kontrat gibi zorunlu sistemlere yer verilmemektedir.  Satın almış olduğunuz ürün tamamen size ait olur ve herhangi bir aylık ve yıllık ödeme koşulu bulunmamaktadır.

Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olan alarm sistemlerini satın alındıktan sonra geçerli olan 2 yıl boyunca garanti süresi mevcuttur. Ürün çeşitlerimizde ihtiyaca ve konuma göre kablolu ve kablosuz alarm sistemleri bulunmaktadır.

İstanbul’da bulunan Desi alarm Eyüp şubesinde Avrupa yakası ve Anadolu yakasının bütün ilçelerinde montaj dahil ürünlerde ürünün etiket fiyatının dışında başka ek bir ücret talep edilmemektedir. Fakat montaj dahil olmayan ürünlerde ek olarak montaj ücreti alımı yapılabilir. Ne kadar montaj ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek için şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Ev İşyeri ve Büro Tipi Alarm Sistemi

Desi Hs 102 WTKS Plus Alarm modeli tamamen yerli üretimdir. Profesyonel alarm yöntemi TSE ve Avrupa standartlarına uygun olarak kablosuz ev alarmları ve işyeri alarm seçeneklerini tercih edenler için üretilmiştir. Ürünün teknik özellikleri; elektrik kesilmelerine karşı dahili akü mevcuttur. Merkez ünite ile tümleşik olarak siren ve tuş takımı, sabotaj koruması, alarm anında 6 adet tanımlı olan cep numarasını arayarak bu numaralar 10 saniye sesli mesaj bırakabilme, şifreli koruma ve uzaktan erişim, kumanda ile panik alarmı verebilme, istenildiğinde raporlanabilme ve daha bir çok özelliğe sahiptir.

Bu ürünün paket içeriğinde; telefon arama kartı, akü, dahili siren, kablosuz manyetik kapı kontağı, 2 adet silver uzaktan kumanda, dahili tuş takımı, harici siren, hareket sensörü, garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve koruma etiketi bulunmaktadır.

Desi Hs 103W Plus Ecoline Alarm modeli yerli üretim olup TSE ve Avrupa standartlarına uygun olarak ev ve işyerleri için üretilmiştir. Ürünün teknik özellikleri; kolayca monte edilebilen ABS gövde, kopyalanamayan uzaktan kumanda, kablosuz sensör haberleşmesine olanak sağlayan alt yapı, sabotaj koruması, elektrik kesilmelerine karşı dahili pil, alarm sebebini raporlama, darbe sensörü ve hareket dedektörü gibi  daha bir çok özelliğe sahiptir.

Bu ürünün paket içeriğinde; merkezi ünite Hs 103W Plas Ecoline, tümü birleşik dahili batarya, kablosuz dedektör, 2 adet silver uzaktan kumanda, kablosuz manyetik kontak, tümü birleşik dahili siren, garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve koruma etiketi bulunmaktadır.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz