Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Desi Alarm Güngören

Desi Güvenlik Alarm Güngören

Türkiye’nin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen lider güvenlik firması Desi alarm sistemlerinde kullanılan tüm cihazlar uluslar arası standartlara uygundur. Desi alarm sistemlerinde kiralama ve süreli ücret mantığı ile çalışma yoktur. Desi alarm satışlarında taahhüt ve kontrat gibi zorunlu sistemlere yer verilmemektedir.

Alarm sistemlerini satın alındıktan sonra 2 yıl geçerli olan garanti kapsamı mevcuttur. 1991 yılında kurulan ve Türk firması olan Desi alarm %100 yerli ve kaliteli ürünlere yer vermektedir. Ürün çeşitlerimizde ihtiyaca ve konuma göre kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, isteğe göre ayarlanabilen ve kurulum sağlanan alarm çeşitleri bulunmaktadır.

İstanbul’da ikamet eden Desi alarm Güngören şubesinde Güngören ve İstanbul’un bütün ilçelerinde montaj dahil ürünlerde ürünün etiket fiyatının dışında başka ek bir ücret talep edilmemektedir ve İstanbul içerisinde her bölgeye montaj uygulaması mevcuttur. Göngören ilçesine hizmet verdiğimiz mahhaller söyledir, Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Haznedar, Güven, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi, Tozkopan ve merkezine servis araçlarmız ile hızlı bir şekildi kurulumlarımız gerçekleştirmekteyiz.

 Desi Alarm Güngören

İstanbul ili Güngören ilçesinde artan ev işyeri hırsızlık olaylarının önüne geçebilmek için alarm sistemleri günümüz şartlarında artık her ev ve işyerinin olmazsa olamazları arasına girmiştir. Alarm sistemleri hırsızların %99 caydırmaktadır. Bu sebepten dolayı Desi kendi üretimi yaptığı alarmların güncel kampanyalar v uyun kredi kartına beş taksit ödeme seçeneklerimizle Desi Alarm Güngören yetkili bayi olarak satış ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Alarm sistemlerimiz tamamen yerli üretim olup, ürünlerimiz 2 yıl servis garantili olarak sizlere teslim edilmektedir.

2 Yıl Garanti-Hızlı Servis

Desi Alarm Sistemleri yetkili bayi olarak firmamızdan satın aldığınız bütün ürünler Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin üretmiş olduğu %100 orijinal ürün gruplarından oluşmaktadır. Ürünlerimizi deneyimli personelimizle montaj ve servis hizmetleri sunmaktayız Desi Alarm Güngören ilçesinin bütün mahallerine servis araçlarımızla hızlı bir şekilde montaj ve servis hizmeti sunmaktayız.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz