Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Desi Alarm Kadıköy

Desi Alarm Kadıköy

Günümüz şartlarında insanların yaşam alanlarında mutlu olmaları, özgür olmaları kendilerini güvende hissetmeleriyle başlar. Bazı zamanlar güvendiğimiz kapı kilitleri veya yüksek korumalı çitler bizi güvende hissettirmez. Güvenlik konusu dünyada ve ülkemizde şimdiye kadar çokça gelişim sağlamıştır. Site çevrelerindeki tel örgüler, güvenlik kulübelerindeki güvenlikler her zaman gördüğümüz güvenlik sistemleridir. Güvenliğimizi korumamız için çok daha iyi yapabileceğimiz bir şey vardır, bu da alarm sistemleridir.

Güvenliğimiz için yaptığımız tüm girişimlerin başında alarm sistemleri gelmektedir. Desi Alarm son derece titiz çalışmalar eşliğinde alarm sistemlerini tüm evlere, işyerlerine, okullara tüm yaşam alanlarına uygulamaktadır.
Evinizden, iş yerinizden uzaklaşarak tatil mi yapmak istiyorsunuz. Yapmak istediğiniz tatili mutlu ve huzurlu geçirmek için, geride kalan evinizin mutlaka güvende olduğunu bilmelisiniz. Evinizin ve işyerinizin güvende olduğunu bilmek sizin daha iyi tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Desi Alarm Evlerinizi ve İşyerlerinizi Nasıl Güvenli Hale Getirir?

Desi Alarm Kadıköy oldukça geniş ürün yelpazesiyle sizlere güvenli yaşam alanları sunar. Kendi üretimi yaptığı alarm güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınıza göre kablolu veya kablosuz, profesyonel veya yarı profesyonel güvenlik sistemleri evlerinizi, işyerlerinizi, sanayi merkezlerini 1990 yılından bu güne yerli üretim yapabilen tek firma Desi Alarm & Güvenlik Ltd. Şti.

Desi Alarm uzun yıllardan beri verdiği hizmetlerini genişleterek ve geliştirerek her semtte yaşam alanlarını güvenli hale getirmeye devam ediyor. Hırsız Alarm Sistemlerini ve Kamera güvenlik sistemleriniz sizlerin isteklerine göre tasarlayıp hizmetine sunuyor.

Tüm stratejilerini kalite ve güven üzerine kurmuş olan Desi için müşteri memnuniyeti oldukça önemli, elektronik ve mekanik tasarımlar küçük büyük her alanın güvenliğini korumaya yarıyor.

Güvenlik İçin Alarm Sistemleri

Ülkemizin her köşesinde bayi ağı olan Desi Alarm alarm sistemleriyle neredeyse tüm ülkeyi koruma ağına almış durumda. Uzun yıllardan beri çalışma ağının tamamında müşteri memnuniyetini kazanmak için çalışmalarının en ince ayrıntısını bile eksik bırakmayan Desi Alarm, alarm sistemlerinde ülkemizde birinci sırada geliyor.

Güvenliğin son noktada olması gereken bankalar, kuyumcular, marketler, mağazalar, AVM lerde daha bir çok yerde alarm sistemlerine ihtiyaç vardır. Türkiye’de tüm illerde bayisi olan Desi Alarm sistemleri oldukça güvenli alarm sistemleriyle hizmet vermektedir.

Geniş bayilik ağıyla Desi Alarm tüm İstanbul’un semtlerinde hizmet vermektedir. İstanbul’un doğusundan batısına tüm semtlerinde bayileri olan Desi Alarm en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Yıllardan beri yüksek koruma ağı ile tüm yaşam alanlarını süsleyen Desi Alarm tüm çalışanları ve geniş çalışma ağı ile hizmeti ayağınıza getiriyor.

Kadıköy ilçesine Hizmet Sunduğumuz Mahalleler

Kadıköy bölgesi servis bölgelerimiz 0216 575 12 12;
19 MAYIS,ACIBADEM,BOSTANCI, CADDEBOSTAN, CAFERAĞA, DUMLUPINAR, EĞİTİM, ERENKÖY, FENERYOLU, FİKİRTEPE, GÖZTEPE, HASANPAŞA, KOŞUYOLU, KOZYATAĞI, MERDİVENKÖY, OSMANAĞA,
RASİMPAŞA, SAHRAYICEDİT, SUADİYE, ZÜHTÜPAŞA

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz