Artık alarm sistemine hiçbir aylık veya yıllık ücret ödemeden sahip olabilirsiniz DESİ Alarm Sistemleri ile ev,işyeriniz koruma altına alın.

Desi Alarm Sistemleri

DESi Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır.

Öncelikle ev veya iş yerleri için geliştirdiğimiz Desi alarm sistemlerine hiçbir kiralama, Aidat, Taahhüt, Kontrat olamadan sahip olabilmektesiniz. Tamamen yerli üretim ve Türk Malı olan alarm modellerimiz tam profesyonel veya uygun bütçeli kapı alarmları sistemlerinden oluşmaktadır, Müşterilerimize satış ve kurulum hizmetini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin herhangi bir aylık veya yıllık ücreti söz konusu değildir, Tamamen size ait olan kablolu & kablosuz ev, işyeri hırsız alarm sistemlerine sanayi bakanlığından onaylı 2 yıl servis garantisi ile ücretsiz keşif ayrıcalığı hizmet sunmaktayız.

desi alarm

Desi Smartline IOT akıllı alarm sistemi mobil uygulama ile alarm sistemi tamamen telefonunuzdan kontrol imkanı hakkında daha fazlası için tıklayın

desi alarm

Ev ve işyerleri için tasarlanmış olan; Profesyonel kablosuz dedektörleri ile konfor ve güvenliği bir arada sunan alarm sistemi, DESİ Metaline WTKS+ (Hs102 Plus) hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

desi alarm

Ev ve işyerleri için tasarlanmış olan; Profesyonel kablolu ve sabit hattan telefon aramalı alarm sistemi, DESİ Metaline WTKS (Hs102) Kablolu alarm sistemi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

desi alarm

Ev ve işyerleri için tasarlanmış olan; Profesyonel kablolu alarm sistemi, DESİ Proline WTKS (Hs102) Kablolu alarm sistemi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın..

desi alarm

Ev ve ofisler için tasarlanan, en uygun bütçeli tak çalıştır kapı alarm sistemi, Desi Ecoline HS103W alarm sistemi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

desi alarm

Ev ve ofisler için tasarlanan, kablosuz dedektörlü tak çalıştır alarm sistemi, Desi Ecoline HS103Plus alarm sistemi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

desi alarm

Caydırıcı sahte alarm sireni kutusu Desi Dummy LED flaşlı 220volt elektrik ile çalışmaktadır gerçeği ile bire bir alarm kutusudur. Montaj hariç fiyatıdır.

desi alarm

Ev ve küçük işletmeler için tasarlanan en ekonomik modelimiz Desi Midline WS Hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

desi alarm

Ev ve küçük işletmeler için tasarlanan, Hareket sensörü ile tam korunaklı Desi Midline PLUS Hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

desi alarm

Çelik kapılar için tasarlanan ankastre kapı alarmı Desi Steely SR modeli şifreli ve uzaktan kumandalı

desi alarm

Desi monoblok çelik kapılar için ürettiği Dünyada bir ilk Olan DAK Modeli Kilit mekanizması ile birleşik kapı alarm sistemidir.

desi alarm

Desi parmak izi sistemlerinin en gözdesi PİKS ailesinin en çok satan kablosuz kapı kontrol sistemi UTOPİC 2 En iyi fiyat garantisi

desi alarm

Kapı güvenliğinde konfor ürünlerinden biri olan; Desi DCAM elektronik kapı dürbünü ailesinin en ekonomik çözümü. Tak ve hemen kullanmaya başla detaylar için.

desi alarm

Desi alarm & Güvenlik Sistemlerinin üretmiş olduğu, Alarm sistemlerine uygun kablolu veya kablosuz dedektör ve diğer Aksesuarları hakkında bilgi için tıklayın.

desi alarm

Alarm Sistemlerimizin güncel 2019 yılı fiyat listemiz inceleyebilirsiniz. Ev, işyeri veya kapı alarmları kurulum ve montaj dahil fiyatları için bizi arayın.

Servis Aracımızla Bütün İstanbul'da Hizmetinizdeyiz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına servis ve kurulum hizmeti sunana firmamız bütün İstanbul ilçe ve semtlerine yetki ve yeterlilik belgeli deneyimli personelimizle hizmet sunmaktayız. Türkiye geneline ürün gönderimini kapıda ödeme seçeni güvenli bir şekilde sizlere temin etmekteyiz. Hizmet sunduğumuz bölgeler ve ilçeler şöyledir. İSTANBUL AVRUPA YAKASI : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü ,Bayrampaşa, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenyurt, Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu. İSTANBUL ANADOLU YAKASI: Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar

En iyi fiyat garantisi veriyoruz.

Web sitemizdeki fiyatlandırmalar ürün satış fiyatları olarak kurulum ve montaj hariç sergilenmektedir. İstanbul içi kurulum ve montaj dahil alarm fiyatları için lütfen bizi arayın. Sizlere en iyi fiyat garantisi ve uygun ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.