Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Desi Alarm Sultanbeyli

Desi Alarm Sultanbeyli
Desi Alarm Sultanbeyli

Başarılı bir işletmeye sadece disiplinli bir yönetim anlayışıyla ulaşılabileceğinin bilincinde olan Desi alarm firması azimli çalışmalarının neticesinde ISO 9001:2000 belgesini alarak kalitesini uluslararası kanıtlamış, müşterilerin güzel yorumları ile de müşteri memnuniyeti kısmı da başarıyla tamamlanmıştır.

Desi Alarm sistemleri, hem yurt içinde hem yurt dışında başarılı bir ilerleme kaydederek marka halini almıştır. Ayrıca Telekomünikasyon Kurumu onayı olan tek üretici firmadır. Desi Alarm, ürünün güvenli olduğunu belirten ve Avrupa’da firmalarda bulunması zorunlu olan CE işaretini kullanma onayı olan bir firmadır. Desi alarm Sultanbeyli şubesi de dahil olmak üzere yüzlerce bayisi olan çok geniş bir ailedir ve b aile toplumsal sorumluluklarının farkındadır. Tamamen yerli kaynakları kullanan Desi, ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.
Desi alarm sistemleri olarak hedefimiz,  sürekli gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek tüketicimize en yeni ürün ve sistemleri sunmaktır. Bu amaçla TSE belgeli, alanında profesyonel teknik ekibimizle montaj ve montaj sonrası kaliteli hizmet sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Müşterilerimizle ilişkilerimiz sadece alım satım değil, ihtiyaçlarını doğru anlayım en uygun ürünleri onlara önererek memnuniyetlerini kazanmayı prensip haline getiren bir firmadır desi alarm.

Desi Alarm Ürünleri

Siz yokken eviniz, işyeriniz yeteri kadar korunabiliyor mu? Siz içerde de olabilirsiniz. Bu tehlikelerle karşılaşmamak için ne yapmak gerekiyor? Tabi ki Desi alarm ürünlerini kullanacaksınız. Alarm ürünlerinde Alarm haber alma merkezinden istediğiniz yer ve zamanda kontrol edebiliyorsunuz. Herhangi bir olay meydana geldiğinde alarm sistemi eğer sizin onayınız varsa yetkililere haber eder. Örneğin yangın çıkmışsa itfaiyeye haber verir. Hırsızlık olayında polise haber verir. Tabi ki bunlar sizin izniniz dahilinde oluyor. Hırsız alarmlarının haber alma merkezine direk bağlanabilme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde ev veya işyerinize hırsız girme durumunda 24 saat izlemede olan haber alma merkezi uyarıyı alır ve gerekli yerlere bildirim yapar ve olaya erken müdahale edilmiş olur.

Güvenlik Sistemi Gerekliliği

Güvenlik ve alarm sistemlerinin soygunu erkenden haber verme özelliğinin dışında soygun önleyici özelliğe de sahiptir. Alarm ve güvenlik sistemlerinde siren ve kamera sistemin kurulduğu mekanın biraz uzağına konulur ki soygun yapacak kişi görsün ve vazgeçsin diye. Caydırıcı olmadıysa hırsızlık olayı gerçekleşiyorsa ışıklı ve sesli alarm devreye girer ve durumu sizin izninizle gerekli yerlere bildirir.

Desi Alarm Parmak İzli Kilit Sistemi
Desi alarm, can ve mal güvenliğinizi sağlam amacıyla üretilen alarm sistemlerimizle hırsızlık olaylarını engellemeye çalışırken aynı zamanda sizin için de pratik çözümler aramaktadır. Teknolojinin ilerlemesiyle alarm sistemleri de her geçen gün kendini yenilemektedir. Teknolojik gelişmeyle “Bu kadarda olmaz!” dedirten ve kendine hayran bıraktıran yeni ürünler üretiliyor.  Parmak izli kilit bunlardan birisidir. Bu sayede çok pratik ve son derece güvenli bir şekilde evinize, işyerinize girebilirsiniz. Her kapıya uygundur.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz