Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Previous
Next

Desi Alarm Zeytinburnu

Zeytinburnu Desi Alarm
Desi Alarm Zeytinburnu

İstanbul Zeytinburnu semti için satışa sunulan alarm sistemleri ile bu civarda yaşayan kişilerin her türlü güvenlik sorunlarına çözüm getirilmektedir. Hırsızlık gibi günümüzün en çok korkulan sorunları için Desi alarm Zeytinburnu burada yaşayanların ortak sorunu olan güvenlik sorununu en güzel şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmalar yapmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirde yaşayanlar için güvenlik sorunları çok daha tehdit oluşturmaktadır. Hırsızlık işleri de artık profesyonelce yapıldığı için sorunun çözümü için de profesyonel yöntemler gerekmektedir. Güvenlik sorunlarınızın profesyonel çözümü için desi alarm sistemleri devreye girmektedir. Desi alarm sistemleri ile güvenliğiniz için tehdit olan her yer için önlem alınır. Bu sayede ev, iş yeri ve araçlarınız en iyi şekilde korunmuş olur.

Siz ve değer verdiğiniz sevdiklerinizin her türlü tehlikeden korunması için geliştirilen desi alarm sistemleri teknolojisi sayesinde güvenliğiniz güvencede olur. Evleriniz ve ya iş yerleriniz için bu sistem nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız kısaca şu şekilde açıklayabiliriz; örneğin eviniz için alarm sistemi oluşturmak istiyorsunuz bunun için firmayı arayarak irtibata geçtikten sonra eviniz için uygun olan alarm sistemlerini tanıttıktan sonra istediğiniz alarm sistemini seçerek evinize yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için uzman ekip evinize kadar geliyor ve kısa bir keşif turundan sonra evinizin birçok farklı noktalarına alarm sistemlerini kuruyor. Böylece hırsızın girmesi muhtemel olan yerlerine yerleştirilen alarm sistemleri sayesinde hırsızın kolayca yakalanması sağlanıyor.

İş yerlerinizde Güvence Altında Olur

Aynı teknoloji iş yerleriniz içinde uygulanmaktadır. İş yerlerinizin güvenliği içinde desi alarm sistemleri teknoloji kullanılmaktadır. Desi alarm sistemleri iş yerlerinizin çeşitli yerlerine yerleştirilerek iş yerinizin güvenliği üst düzeyde sağlanmış olur. Böylece siz ve çalışma arkadaşlarınız için güvenli bir çalışma ortamı sağlanmış olur. Sağlıklı bir çalışma alanında içiniz rahat bir şekilde çalışırsınız.

İş yerinizin güvenliği içinde evinizde olduğu gibi keşif turu yapılır ve iş yerinizin çeşitli yerlerine desi alarm sistemleri yerleştirilir. Bu sayede en iş yerinizin de tıpkı evinizde olduğu gibi en üst düzeyde korunmuş olur.

Yerli Üretim Alarm Sistemi

DESi 1991 yılında artan hırsızlık olaylarına karşı ilk önce otomobil araç alarmı üretmeye başlamıştır. Üretimi tamamen firma bünyesinde bulunan Türk mühendislerin tasarladığı ve ürettiği alarm sistemleri teknolojinin gelişmesi ve pazar payının büyümesi ile ev işyeri alarm sistemlerine 1996 yıllından üretimine ve bayi kanalları vasıtası ile başta büyük iller olmak üzere tüm Türkiye’ye zamanla ulaşmış ve müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini sürdürmüştür. DESi güvenlik sistemleri aynı zamanda savunma sanayi ve otomobil elektronik mekanik ekipmanlar parça servis sağlamakta ve yurt içi yurt dışı birçok marka ile işbirliği işinde olan %100 üretim yapan tek Türk markasıdır.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz