Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi DAK Monoblok Alarmlı Kilit

Desi DAK çelik kapılara için geliştirilen ve üretilen monoblok kilit tipi alarm modeli yerli üretim olup; uzun bil ömrü ile 2 yıl garanti Kapı Alarm modeli, Desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun kilit tipi alarm

Evinizde çelik kapınızı güven altına almak ve bu işi en uygun fiyata kaliteli bir ürünmü bakmaktasınız o zaman dogru yerdesiniz. Çelik kapılar için üretilen kilit tipi monoblok alarm modeli çelik kapınızı hiç bir delme ve kesme işlemi olmadan kolaylıkla takılan, yüksek 105 desibellik ses gücü ile ihtiyaclarınız karşılamaya yeterli alarm modelidir. Ürün hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşın

İletişime geç

Desi DAK Kilit Tipi Alarm Teknik Özellikleri

DESİ Dak Alarmlı Kapı Kilidi standart monoblok kapılara uyumlu, kilit içine Darbe sensörü ve Kapı açılmasına duyarlı algılayıcıları ile 2 adet AA kalem pille uzun pil ömrüne sahip, 105 desibellik sesi ile kapı alarmlarında en uygun maliyetli ve güvenilir sistemler arasında yer almaktadır.

Çift Yönlü Koruma Fonksiyonu
1. Kapıdaki oluşan titreşimleri, zorlamaları algılar ve kapınız açılmadan alarm sistemi aktif olur 105 desibel ses gücü ile çalmaya başlar
2. Manyetik Kontak özelliği ile Kapınızın açılmasını algılar ve alarmınız aktif olur 105 desibel ses gücü ile çalmaya başlar.

Darbe Hassasiyet Ayarı DESİ DAK Kilit Tipi Alarm Sisteminde darbe sensörü 3 tip ayarı mevcuttur. Bunlar darbelere karşı aşırı hassas. Darbelere karşı orta seviye hassas ve düşük seviye darbe hassas ayrıdır. Bu ayarları son kullanıcılar hiçbir ekipman gerektirmeden sadece kapılarının anahtarı ile rahatlıkla yapabilmektedirler.

Kullanıcı dostu DESİ Dak Kilit modeli normal kapınızı kilitleme ve açma işlemlerinde otomatik olarak alarmınızı aktif ve iptal etmenizi sağlamaktadır.

1. Alarmınızı aktif etme; Kapınızı kapatın ve anahtarınız ile kapınızı üç tur kilitleyin, uzun bir uyarı tonu duyulacak ve alarmınız aktif olmaya başlayacaktır.
2. Alarmınızı iptal etme; kapınızın kilidine anahtarınızı yerleştirin ve kapı kilidini tek ve üç tur kilidini açın alarmınız dört kısa uyarı tonu duyulur ve alarmınız tamamen iptal konumuna geçer.

NOT: Şimdilik DESİ Dak Kilit mekanizması tek noktadan kilitlenen monoblok kapılar için uygundur. Kapınız 2-3-4 veya daha fazla noktadan kilitleniyorsa diğer kapı alarm modellerine bakınız.

Desi DAK Kapı Alarmı Paket İçeriği

1 Adet Merkezi DAK Kilit Tipi Alarm
1 Adet Mıklatıs
2 Adet AA Alkaline Pil
Kullanma Kılavuzu

Montaj Hariç Fiyatı

DAK Kilit tipi Alarm Sistemine en iyi fiyat ile sahip olmak istiyorsanız bizi arayın en iyi fiyat garantisi vermekteyiz.

Aksesuar ve Yedek Parça

DESİ DAK Kilit Tipi çelik kapı alarmı başka hiç bir extra ekipmana ihtiyacı yoktur. tak kullan özelliği ile sizlere kullanım rahatlığı ve kapı güvenliğini en üst seviyede, en uygun fiyat ile desi tarafından geliştirilen ve üretilen dünyada ilk olan kilit tipi alarm modelidir.

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..