Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Previous
Next

Desi Kapı Alarm Sistemleri Hakkında Bilgiler

Kapı Alarm Sistemleri
Desi Kapı Alarm Sistemleri

Güvenlik kapıdan başlar mantığında ilk korumaya almaya alacağımız yer özellikle evlerde giriş kapısı olmaktadır. Doğal olarak kapı alarmı denilince birçok modelde bir birinden farklı özelliklerde ve ses şiddetinde ürün bulmak mümkün olmaktadır.

Kapı alarmları koruma altına alınacak kapının şekline, tipine, kilit mekanizmasına göre değişken birçok gruplara ayrılabilir. Bu alarm modelleri genelde manyetik alan dedektörleri ile kablolu veya kablosuz uygulanabilmekte olup; bazı modellerde kapıya uygulanan sert veya hassas darbeleri ağılayan darbe sensörleri dahili yada harici olarak kullanılabilmektedir.

Kablosuz Kapı Alarm Sistemleri nasıl çalışır

Kablosuz alarm sistemi akla gelince çalışma mantığını sorgulamanız gayet doğal bir tepkidir. Kablosuz demek ürün bir batarya veya pil ile enerji ihtiyacını karşılaması, alarm paneli ve dedektör arasında bağlantıyı RF yani kablosuz sinyaller ile haberleşmesi olması anlamına gelmektedir.

Desi kablosuz kapı alarmları için 433 frekansını kullanmaktadır. Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri ürettiği bütün ürünlere yüksek korumalı ve geniş çekim kuvvetine sahip Keylok veya PT kod yapısı ile değiş kod sistemini kendine özel yazılımla kablosuz ürünlere entegre etmektedir.

Desi Alarm dedektörleri 3.5 volt lityum piller ile enerji ihtiyacı karşılamaktadır. Minimum 1-3 yıl arasında uzun ömürlü kullanım olan bu özel lityum piller ile uzun soluklu kablosuz dedektörleri beslemektedir. Dahili sistemlerde ise ile AA kalem piller ile 6 ay ile 1 yıl arasında kullanıma bağlı ömrü olmaktadır.

Desi Alarm; yazımızın başında yazdığımız gibi özellikle evlerin kapıdan başlayan güvenlik sistemi ihtiyaçlarını ve taleplerini büyük önem vermekte olup; Kapı alarm model zenginliği ile alarm sistemi firmalarında en çok tercih edilen marka olmuştur.

Desi Kapı Alarmları Modelleri

Desi Güvenlik Alarm Sistemleri
Desi Alarm Sistemleri

Desi, kapınızı çelik kapısı, normal ahşap kapı, yangın çıkış kapısı, balkon kapı veya bina giriş kapısı olsun yada olmasın her türlü kapıyı güvenli hale getirmek adına, tak çalıştır mantığında yada profesyonel eller tarafından kurulum ve montajları yapılan bir çok alarm modelini sunmaktadır.

Bu modeller; Tak çalıştır ve hemen kullan mantığında olan Desi Ecoline HS103 serisinden başlar, Desi Steely ve Desi Dak kilit tipinde monoblok alarm sistemi veya Desi Midline serisi alarm sistemleri ile uygun fiyatla kapınızı yüksek korumalı, güvenlik standartlarda bir kapıya dönüştürmenizi amaçlamaktadır.

Evinizin kapısına göre üretilmiş Desi Kablolu ve kablosuz kapı alarm modellerimizin aşağıda kısa açıklamaları ve görselleri ile ürün bağlantı linklerine ulaşabilirsiniz.

Desi Midline Kapı Alarm Sistemini

Desi Midline Kapı Alarm Sistemi
Desi Midline Kapı Alarmı

En uygun fiyatlı ev kapı alarm sistemi arasında gösterilen ve listemizin başında olan Desi Midline modeli caydırıcılık alanında ve evin korumalı bir alarm sistemi olduğunu gösteren LED flaşlı ışıklı sireni, elektrik kesintilerine karşı akü sistemi olan, ilave ekipmanlarla kablosuz dedektör ve sensör ile sistem geliştirmesine açık en başarılı kablosuz kapı alarm sistemi olarak gösterilebilir. Aşağıda bulanan kapı alarm modellerinden farklı olarak Desi Midline alarm modelinin ayıran en büyük özelliği çelik kapının merdiven sahasında ana panelinin olması diyebiliriz. Diğer modellerde ana merkezi ünitenin daire içinde veya kapının kendi içinde sistemlerdir. Daha Fazla Bilgi..

Desi Ecoline Kablosuz Alarm Modeli

Desi Ecoline Kablosuz Kapı Alarmı
Kablosuz Kapı Alarm Sistemi

Listemizin 2. Sırasında üretildiği günden bu güne bir çok aile ve ofisler tarafından kullanılan, tak çalıştır özelliği ile son kullanıcıların kendilerini kurulum ve montajını 5 dakikada yapabileceği dahili sirenli ve elektrik kesintilerine karşı bataryalı olan, ilave ekipman ve dedektör sensörlerle sistem geliştirmelerine olanak sağlayan Desi Ecoline kablosuz kapı alarm sistemi evin içerisinde bulunan ana merkezi üzerinde 105 desibellik ses gücünde standart paketinde 2 adet uzaktan kumanda ile alarm devreye alma ve devre dışı bırakma işlemlerini yapabileceğiniz model olmaktadır. Dezavantajı nedir diye sorarsanız Desi Midline modelindeki caydırıcılığı olmaması gösterebilir ama ilave ekipmanlarla harici mini siren istenirse sisteme kablolu eklenebilmektedir. Daha Fazla Bilgi..

Desi Alarmlı Kilit Dak Monoblok Alarm Modeli

Kapı Alarmlı Kilit Modeli DESİ Dak Monoblok Alarm
Desi Alarmlı Kilit

Çelik Kapı alarmlarında dünyada bir ilk olan; kilit mekanizmasının içinde dahili bir alarm sistemidir. Diğer bir adıyla Desi Alarmlı Kilit diyebiliriz. Desi Dak Monoblok Alarmlı Kilit, monoblok kilit tipine sahip çelik kapılara uygulanabilmektedir. Kapınızın monoblok kilit mekanizması sahip olması halinde eski kilit mekanizması sökerek yeni mekanizmanın takılması çok kısa bir süre almaktadır. Yine kurulum ve montaj işlemi profesyonel eller tarafından yapılması önerilmektedir. Peki, Kapınız Monoblok kilit tipine mi sahip? Ürün hakkında detayları ürün sayfasından öğrenebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi..

Desi Steely Ankastre Çelik Kapı Alarmı

Kablosuz Çelik Kapı Alarmı Desi Steely
Desi Kapı Alarmı Steely

Kapınızın imalat aşamasında veya sonradan çelik kapının kanadının uygun ölçülerde kesilerek uzman kişilerce kurulumu ve montajı yapılan Desi Steely SR modeli neredeyse bütün çelik kapılara uygulanabilen 2 adet AA kalem bil ile çalışan dahili şifre panelli ve uzaktan kumandalı tamamen kablosuz çelik kapı alarmıdır. Kapıya uygulanacak darbeleri algılayan 3 farklı darbe ayarı, kapı açılmasını hisseden manyetik dedektörülü Ankastre bir sistemdir. Yurt içi ve yurt dışında inanılmaz satış elde eden bu ürün, yine dünyada bir ilki temsil etmesi ile büyük ilgi odağı olmuştur. Yukarıdaki ürünlerden farklı olarak bu ürün mutlaka çelik kapı konusunda uzman kişilerce yapılması çok önem arz etmektedir. Peki, Kapınız Desi Steely SR modeline uygun mu? Ürün hakkında detayları ürün sayfasından öğrenebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi..

Evinizin Güvenliği için Üretilen Alarm & Güvenlik Sistemleri

Ev güvenliği için hırsızlara ve olumsuzluklara karşı yerli üretim Türk Malı Alarm SistemleriHakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Yorum ( 1 )

  1. […] uygun fiyat grubunda olan ev kapı alarmları için bu bağlantıdan bilgi […]

Bir cevap yaz