Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

  • Desi Alarm
  • Kamera Sistemleri Fiyatları
  • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
  • Desi Midline WS Alarm Sistemi
  • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
  • Kamera Sistemleri Fiyatları
  • Desi Midline Ev Alarm Sistemi
  • Desi Alarm Uzmanana Sor

Ev Alarm Sistemleri

Desi Akıllı Ev Alarm Sistemleri

Mesken ve mekan güvenlik sistemlerinin genel adı ev alarm sistemlerinde Desi güvenliğiniz için kablolu veya kablosuz bir çok alarm sistemi geliştirmekte olup; arttırılabilen dedektör çeşitliliği ve buna bağlı teknik özellikler ile ev alarmlarında en uygun maliyetlerle sizlere güvenliğinizi sağlanması konusunda her zaman son kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştirmelerine aralıksız deva etmektedir.

Desi Ev Alarmı & Güvenlik Sistemleri Tanıtım Videosu

Ev alarmı çalışma şekli

Bilinen diğer alarm sistemlerinden farklı olarak Desi ev alarm sistemlerinde bir kez satın almanız dahilinde başka herhangi bir aylık, yıllık ücret olmadan, tamamen şahsınıza ait sistemler sunmaktadır. Ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca yönelik alarm güvenlik sistemlerimiz

Profesyonel ev alarm sistemleri

Adından da anlaşılacağı gibi ev alarmlarında en son nokta sayılan alarm modelleridir, evinizin güvenlik açıklıkları kapatılmasında ve oluşabilecek herhangi bir durumda sizleri nere olursanız olun sabit telefon hattından, GSM Sim kart hattından veya internet üzerinden bilgilendirme yapabilecek, sabotajlara yani kablo kesilmelerine karşı korumalı, genişletilebilen kablolu ve kablosuz dedektör özellikleri ile 115 desibel gücünde çift sirenli, elektrik kesintilerine karşı çift akülü, şifre paneli, uzaktan kumanda veya cep telefonunuzdan alarm sistemini kurup iptal edebileceğiniz ev alarm modelleri arasında bir çok ürün mevcuttur. Bu alarm modelleri Metaline, Proline, Smartline olarak sınıflandırılmıştır.

Yarı profesyonel ev alarmları

En uygun fiyatlı ev alarm modelleri arasında yer alan ve standart dairelerde sıklıkla kullanılan alarm çeşidi olmaktadır. Yarı profesyonel alarm sistemlerini apartmanlarda yüksek katlarda oturan, çelik kapıdan başka izinsiz girişin olamayacağı yerlerde, telefon araması, şifre paneli olmadan uzaktan kumandalar ile kolay alarmınızı aktif veya iptal konumuna alabileceğiniz, 105 desibel ses gücünde dahili tek sirenli alarm sistemi olarak sizlere Desi Midline ailesini tavsiye edebiliriz.

Ekonomik kablosuz ev kapı alarmları

Desi Hırsız Ev Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Standart bir çelik kapıya uygulanabilecek kablosuz tasarım ve kolay kullanımı olan; Desi Ecoline alarm modeli son kullanıcın kendisinin rahatlıkla kurulumunu gerçekleştirileceği tak ve hemen mantığında üretilen, 105 desibel ses gücünde, uzaktan kumandalar ile alarm kurulumu ve iptali gerçekleştirilen, ilave ekipmanlar ile Desi markalı RF kablosuz bütün uyumlu kapı alarm modelidir.

Sizce alarm sistemlerine kiralayıp her ay dolar üzerinden kira ödeyerek mi sahip olmak mantıklı? Yoksa bir kez satın alıp, Tamamen size ait ve uzun yıllar kullanabileceğiniz, 2 yıl servis garantili, üstelik %100 Türk malı ve yerli üretim olan alarm sistemimi? Evet DESİ eviniz güvenliği için en ideal ev alarm sistemi üretmekte, üstelik en uygun fiyatlarla ücretsiz keşif sonrası ve 24-48 saat içerisinde kurulumu gerçekleştirebilmektedir. Bizi arayın.. Desi Alarm Fiyatları için; /desi-alarm-fiyatlari/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Desi ev alarmlarına nasıl sahip olurum..

En iyi alarm ve güvenlik sistemi markası Desi Alarm

Sitemizin iletişim sayfası veya ilgili bölümlerindeki telefon hatlarımızla bize ulaşmanız mümkün, Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme doğrultusunda size tavsiye edilen alarm grubuna ve modeli belirlenir. Bu ihtiyaçlara göre kurulum ve montaj farklılığı olabilmektedir. Evinizin güvenlik ihtiyaçlarını göz önüne alarak servisimize alarm sistemleri hakkında bilgi yeterliği ya da mekan’ dan kaynaklanan olası problemlere karşı ve daha net fiyatlandırma için ücretsiz keşif hizmeti sunulmakta olup; tarafınızca verilen onay işleminden sonra aynı gün veya en geç 48 saat içerisinde kurulum aşamalarına başlanmaktadır. Ev alarmlarında kurulum montaj süresi 1-4 saat arasında farklılık göstermektedir. Alarm sistemlerinde ustalık ve yeterlilik belgesine sahip uzman personelimiz ile İstanbul bölgesine kurulum, Bütün Türkiye ürün teminini uygun fiyat politikası, %99 müşteri memnuniyeti ile 2 yıl garantili bir hizmet sunmaktayız.

Evinizin Güvenliği için Üretilen Alarm & Güvenlik Sistemleri

Ev güvenliği için hırsızlara ve olumsuzluklara karşı yerli üretim Türk Malı Alarm SistemleriDesi alarm sistemleri yetkili çözüm ortağı firmamız satış ve kurulum hizmetini 2 yıl garantili bir şekilde bütün İstanbul bölgesine deneyim personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi veya ücretsiz keşif için bizi arayın.