Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Eyüp

İstanbul ilinin güzel ilçe Eyüp bölgesinde değişen nüfus popülasyon nedeni ile aratan ev ve işyeri hırsızlık olaylarına karşı DESi Alarm Güvenlik Sistemleri güvenlik önlemi olarak alarm sistemleri geliştirmekte ve üretimi kendi bünyesinde yapmaktadır. Bayiliğimiz Eyüp bölgesine servis araçlarımız ve deneyimli kadromuzla hızlı bir şekilde alarm ve kamera kurulumları gerçekleştirerek 2 yıl garantili hizmet sunmaktadır. DESi Alarm Eyüp servis hizmeti verdiğimiz mahalle ve semtleri şöyledir, Alibeyköy, Defterdar, Esentepe, Güzeltepe, Mithatpaşa, Pirinççi, Yeşilpınar, Ağaçlı, Akpınar, Çırçır, Silahtarağa, Rami Cuma, Karadolap, Düğmeciler, Akşemsettin, Çiftalan, Göktürk Merkez, İhsaniye, Mimarsinan, Odayeri ve eyüp merkez mahallerine ev ve işyeri alarm ekipmanları kurulum ve arıza tespit, Keşif hizmetleri deneyimli kadrolarımızla vermekteyiz.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Alarm sisteminde en kaliteli ve en üst düzeyde performans sağlanabilmesi için öncelikle kullanılacak malzemelerin ve tasarlanan sistemin evinize veya iş yerinize uygun olması gerekmekte ve montajı düzgün, sağlam bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Alarm sistemlerinde kullanılan başlıca aparatlar; alarm paneli, tuş takımı, hareket dedektörü, siren, manyetik kontak, panik butonu, gaz dedektörü ve duman dedektörüdür.

Desi Alarm Sistemi

Desi alarm sistemlerinde kiralama mantığı ile çalışma yoktur. Desi alarm satışlarında taahhüt ve kontrat gibi zorunlu sistemlere yer verilmemektedir.  Satın almış olduğunuz ürün tamamen size ait olur ve herhangi bir aylık ve yıllık ödeme koşulu bulunmamaktadır.

Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olan alarm sistemlerini satın alındıktan sonra geçerli olan 2 yıl boyunca garanti süresi mevcuttur. Ürün çeşitlerimizde ihtiyaca ve konuma göre kablolu ve kablosuz alarm sistemleri bulunmaktadır.

İstanbul’da bulunan Desi alarm Eyüp şubesinde Avrupa yakası ve Anadolu yakasının bütün ilçelerinde montaj dahil ürünlerde ürünün etiket fiyatının dışında başka ek bir ücret talep edilmemektedir. Fakat montaj dahil olmayan ürünlerde ek olarak montaj ücreti alımı yapılabilir. Ne kadar montaj ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek için şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Ev İşyeri ve Büro Tipi Alarm Sistemi

Desi Hs 102 WTKS Plus Alarm modeli tamamen yerli üretimdir. Profesyonel alarm yöntemi TSE ve Avrupa standartlarına uygun olarak kablosuz ev alarmları ve işyeri alarm seçeneklerini tercih edenler için üretilmiştir. Ürünün teknik özellikleri; elektrik kesilmelerine karşı dahili akü mevcuttur. Merkez ünite ile tümleşik olarak siren ve tuş takımı, sabotaj koruması, alarm anında 6 adet tanımlı olan cep numarasını arayarak bu numaralar 10 saniye sesli mesaj bırakabilme, şifreli koruma ve uzaktan erişim, kumanda ile panik alarmı verebilme, istenildiğinde raporlanabilme ve daha bir çok özelliğe sahiptir.

Bu ürünün paket içeriğinde; telefon arama kartı, akü, dahili siren, kablosuz manyetik kapı kontağı, 2 adet silver uzaktan kumanda, dahili tuş takımı, harici siren, hareket sensörü, garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve koruma etiketi bulunmaktadır.

Desi Hs 103W Plus Ecoline Alarm modeli yerli üretim olup TSE ve Avrupa standartlarına uygun olarak ev ve işyerleri için üretilmiştir. Ürünün teknik özellikleri; kolayca monte edilebilen ABS gövde, kopyalanamayan uzaktan kumanda, kablosuz sensör haberleşmesine olanak sağlayan alt yapı, sabotaj koruması, elektrik kesilmelerine karşı dahili pil, alarm sebebini raporlama, darbe sensörü ve hareket dedektörü gibi  daha bir çok özelliğe sahiptir.

Bu ürünün paket içeriğinde; merkezi ünite Hs 103W Plas Ecoline, tümü birleşik dahili batarya, kablosuz dedektör, 2 adet silver uzaktan kumanda, kablosuz manyetik kontak, tümü birleşik dahili siren, garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve koruma etiketi bulunmaktadır.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..