Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Gaziosmanpaşa

Alarm; hırsızlık, soygun gibi olayların önlenmesi için caydırıcı özelliği olan sağlayan elektronik bir çözümdür. Evinizde ve işyerinizde elektronik parçaların birbirleri ile entegre edilmesi sonucu oluşan alarm sistemi istenmeyen durumları algılayarak haber verir. İstenmeyen durumlarda alarm sistemi devreye geçtiği zaman siren, ışık ve telefonla hem çevreye hem de gerekli yerlere haber verilmesi sağlanır. İstenmeyen durumu alarma ayarlayarak, ne zaman devreye gireceğini kendiniz belirleyerek alarm sistemini kullanabilirsiniz. Alarmı kurma ve kapatma işlemi şifrelerin tuşlanarak girilmesi ve uzaktan kumanda ile gerçekleştirilebilir.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Desi Alarm Gaziosmanpaşa şubesinde İstanbul’un tüm bölgelerine montaj ve kurulum yapılmaktadır. Desi alarm sistemlerinde kiralama yoktur ve satın almış olduğunuz ürün tamamen sizin olmaktadır. Desi alarm güvenlik sistemleri 1991 yılında kurulan bir Türk şirketidir. Üretimler Türk mühendisler tarafından yapılmaktadır. %100 yerli olan desi alarm güvenlik sistemlerinin kalitesi hem ulusal hem de uluslar arası makamlar tarafından onaylanmıştır. Parmak izi ve kapı teknolojileri, ev ve iş yeri alarmları, oto alarm ve aksesuarları şubemizin verdiği hizmetler arasında yer almaktadır.

Desi Alarm Sistemlerinin Çeşitleri

Yarı Profesyonel Alarm Sistemleri; kullanıcının kendisinin de rahatlıkla monte edebileceği ve kurulum yapabileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir. Bu model kablosuz detektörlerle tam olarak uyumludur. Kablosuz montaj ve kolay kullanım sağlamaktadır. Elektrik kesintilerine karşı dahili bataryası mevcuttur ve kablosuz sensörler ile uyumludur. Desi; elektronik kart üretimi konusunda dünyanın ulaşmış olduğu     son nokta olan surface mount device teknolojisi kullanılmaktadır. Uzaktan kumandalarda değişken kod teknolojisi kullanılmaktadır. Telekomünikasyon kurumu tarafından onaylı olan 433,93 MHz frekansında yayın yapan desi kumandaları konfor, güvenlik ve kaliteyi siz müşterilerine sunmaktadır.

Profesyonel Alarm Sistemleri; kablolu ve kablosuz alanları şifre ve uzaktan kumanda ile kontrol edebilme olanağı sağlayan, profesyonel alarm sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayan ve ekipler tarafından montajı sağlanan ürün gruplarımızdandır. Harici tuş takımı, dış alan sireni, dedektörler ve daha bir çok aksesuar ile zenginleştirilebilen proline serisi alarm sistemleri tümleşik sireni ile diğer ürün gruplarından ayrılmaktadır ve kendini farklı kılmaktadır. Proline WKS paketi grubunda alarm anında telefon ile arama özelliği bulunmamaktadır.

Desi Alarm Gaziosmanpaşa

Firmamız Desi Güvenlik Sistemlerinin resmi İstanbul Bölgesinde faaliyet gösteren resmi yetkili bayii ve servisidir. Hizmet sunduğumuz Gaziosmanpaşa ilçesi Bağlarbaşı, Fevzi Çakmak, Karadeniz, Karayolları, Hürriyet, Karlıtepe, Mevlana, Kazım Karabekir, Sarıgöl, Yenidoğan, Pazariçi, Yıldıztabya, Şemsi paşa semt ve mahallerine deneyimli kadromuzla Desi Alarm Sistemini 2 yıl servis garantili olmakla beraber hizmet vermekteyiz.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..