Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Güngören

Türkiye’nin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen lider güvenlik firması Desi alarm sistemlerinde kullanılan tüm cihazlar uluslar arası standartlara uygundur. Desi alarm sistemlerinde kiralama ve süreli ücret mantığı ile çalışma yoktur. Desi alarm satışlarında taahhüt ve kontrat gibi zorunlu sistemlere yer verilmemektedir.

Alarm sistemlerini satın alındıktan sonra 2 yıl geçerli olan garanti kapsamı mevcuttur. 1991 yılında kurulan ve Türk firması olan Desi alarm %100 yerli ve kaliteli ürünlere yer vermektedir. Ürün çeşitlerimizde ihtiyaca ve konuma göre kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, isteğe göre ayarlanabilen ve kurulum sağlanan alarm çeşitleri bulunmaktadır.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

İstanbul’da ikamet eden Desi alarm Güngören şubesinde Güngören ve İstanbul’un bütün ilçelerinde montaj dahil ürünlerde ürünün etiket fiyatının dışında başka ek bir ücret talep edilmemektedir ve İstanbul içerisinde her bölgeye montaj uygulaması mevcuttur. Göngören ilçesine hizmet verdiğimiz mahhaller söyledir, Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Haznedar, Güven, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi, Tozkopan ve merkezine servis araçlarmız ile hızlı bir şekildi kurulumlarımız gerçekleştirmekteyiz.

Desi Alarm Güngören

İstanbul ili Güngören ilçesinde artan ev işyeri hırsızlık olaylarının önüne geçebilmek için alarm sistemleri günümüz şartlarında artık her ev ve işyerinin olmazsa olamazları arasına girmiştir. Alarm sistemleri hırsızların %99 caydırmaktadır. Bu sebepten dolayı Desi kendi üretimi yaptığı alarmların güncel kampanyalar v uyun kredi kartına beş taksit ödeme seçeneklerimizle Desi Alarm Güngören yetkili bayi olarak satış ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Alarm sistemlerimiz tamamen yerli üretim olup, ürünlerimiz 2 yıl servis garantili olarak sizlere teslim edilmektedir.

2 Yıl Garanti-Hızlı Servis

Desi Alarm Sistemleri yetkili bayi olarak firmamızdan satın aldığınız bütün ürünler Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin üretmiş olduğu %100 orijinal ürün gruplarından oluşmaktadır. Ürünlerimizi deneyimli personelimizle montaj ve servis hizmetleri sunmaktayız Desi Alarm Güngören ilçesinin bütün mahallerine servis araçlarımızla hızlı bir şekilde montaj ve servis hizmeti sunmaktayız.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..