Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

 • Desi Alarm
 • Kamera Sistemleri Fiyatları
 • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
 • Desi Midline WS Alarm Sistemi
 • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
 • Kamera Sistemleri Fiyatları
 • Desi Midline Ev Alarm Sistemi
 • Desi Alarm Uzmanana Sor

İş Yeri Alarm Sistemleri

Desi İşyeri Alarm Güvenlik Sistemleri

Ticari işletmeler için tasarlanan ve üretilen hırsız alarm sistemlerimiz her türlü işletmenin güvenlik gereksimlerine ve ihtiyaçlarına göre tasarlanan kablolu, kablosuz alarm modellerini bir araya gerek oluşturduğu profesyonel alarm modelleridir.

Desi alarm sistemleri iş yerleri için geliştirdiği güvenlik çözümlerinde hiçbir aylık, yıllık veya aidat olmadan sahip olabileceğiniz alarm sistemlerini tekstil atölyesi, fabrika, ofis, kurumsal veya yerel küçük veya orta segment iş yerleri için alarm güvenlik sistemi çeşitliliği ile hizmetlerimizden

Türkiye’de birçok alarm markası mevcut olmaktadır, Desi bu alarm markalarından farklı olarak ürünlerini satışını ve servis hizmetini en uygun fiyatlarla sunmakta olup; işyerlerinizin güvenliğini profesyonel sistemlerle güvenlik açıklarını kapatarak hırsızlık, gasp, yangın, duman, su baskını gibi birçok olası durumlara karşı işyerinizi güven altına alır. Alarm anında oluşan olumsuz durumdan sizleri sabit telefon hattı veya GSM sim kart vasıtası ile alarm paneline kodlanan telefon numaraları otomatik bir şekilde saniyeler içerisinde aranır ve robot ses ile 10 saniyelik sesli mesaj ile alarm durumundan yetkili kişilere bildiri. Bu bir teknik özellik olduğu için herhangi bir aylık yıllık ücretlendirme söz konusu olmamaktadır.

Desi işyeri alarm sistemi tanıtım videosu.

İş yerleri için tavsiye edilen alarm modeli

İş yerine özel alarm gruplarımız profesyonel modellerimiz Desi Metaline, Proline ve son olarak akıllı alarm kategorisinde Smartline alarm sistemleri önermekteyiz. Bu alarm tip ve modelleri genel anlamda dünyaca kabul gören Avrupa standartlarında CE belgeli ve TSE onaylı güvenlik sistemleridir.

işyeri alarm sistemleri İstanbul

Alarm sisteminin iş yerine uygun profesyonel sistem olabilmesi için birkaç adet ön şartı bulunmaktadır. Bunlar sırası ile aşağıda belirtilmişti.

 • Sabotaj koruması: Alarm sisteminin dışarıdan oluşabilecek kablo kesimleri veya müdahalelere karşı koruma sistemidir. Bu koruma sistemi 24 saat aktif bir şekilde aktif olmadır.
 • Çift siren sistemi: Harici ve dahili siren, Harici Siren Dış ortamlara dayanıklı 115 desibel gücünde caydırıcı LED ışıklı ve dahili akü sistemi içinde olan alarm sistemi ekipmanıdır. Dahili siren mekanın içinde alarm ana panelinde bulan 120 desibel ses gücünde alarm ekipmanıdır.
 • Elektriksiz ortamda çalışması: Elektrik kesintilerine karşı en az iki güne kadar destekleyen akü sistemi olmadır.
 • Telefon Araması: Bazı durumlarda müşterinin tercihine bağlı olan bir durumdur. Tavsiyemiz özellikle iş yeri alarmının telefon aramalı olması yönünde olmaktadır. Telefon arama sabit telefon hattı ve GSM, GPRS gibi birçok seçenekler ile sağlanabilmektedir.
 • Dedektör çeşitliği desteği: kablolu ve kablosuz dedektörler ile tam uyumlu çalışmalıdır.
 • Duman dedektörü girişi: iş yerinize hırsızlık olayı yanı sıra alarm paneline ilave duman eklenebilmektedir. Bunun için ana alarm beyni üzerinde mutlaka bu çıkış olmalıdır.

Bazı durumlarda bazı işletmeler için kablosuz RF donanımlar mekanın büyüklüğü, Mekandaki dekorasyonun zarar görmemesi, İşyerinde görüntü kirliliği, Müşterinin tercihi gibi bir çok sebepten dolayı tercih edilmekte olup; güvenlik ekipmanlarının kablosuz tercihi genelde keşif ekibimizin tavsiyesi sonucunda karara bağlanmakta olup; İş yeri güvenliğini hiçbir koşulda zayıflatacak, açık verecek bir şekilde uygulama yapılmasını tercih etmemekteyiz.

İş yerimde nasıl alarm kur durabilirim

Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri

İletişim numaralarımızdan veya iletişim formundan müşteri temsilcimize ulaşabilir, tarafınızca verilen işyerinize ait bilgiler değerlendirilir ve işletmenize uygun alarm profili çıkarılır gerek duyulursa sahada bulunan montaj ve kurulum ekiplerimiz ücretsiz keşif hizmeti sonrasında sistem gereksimini sizlere bildirmektedir. Alarm modeli, cinsi, kullanılacak olan dedektör ve sensörler belirlendikten sonra, işyeri alarm fiyatı netleştirilmiş olur. Talebiniz doğrultusunda hemen veya 48 saat içerisinde montaj işlemi gerçekleştirilir. Artık işyeriniz tamamen korunaklı ve güvenli bir hal almış olur.

iş yerinizin güvenliği bizim için önemli

iş yerinizin güvenliğini en uygun fiyat garantisi ile kiralama olmadan, tamamen iş yerinizin demir başı olan DESİ Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile koruma altına almaya ne dersiniz. Üstelik kontrat, taahhüt, aylık, yıllık bir ücret olmadan. yılı servis garantisi ile aynı gün montaj imkanını bütün İstanbul bölgelerine sunmaktayız. Bizi arayın alarm sistemleri hakkında aklınıza takılan her soruyu cevaplayalım..

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri