Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Kadıköy

Günümüz şartlarında insanların yaşam alanlarında mutlu olmaları, özgür olmaları kendilerini güvende hissetmeleriyle başlar. Bazı zamanlar güvendiğimiz kapı kilitleri veya yüksek korumalı çitler bizi güvende hissettirmez. Güvenlik konusu dünyada ve ülkemizde şimdiye kadar çokça gelişim sağlamıştır. Site çevrelerindeki tel örgüler, güvenlik kulübelerindeki güvenlikler her zaman gördüğümüz güvenlik sistemleridir. Güvenliğimizi korumamız için çok daha iyi yapabileceğimiz bir şey vardır, bu da alarm sistemleridir.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Güvenliğimiz için yaptığımız tüm girişimlerin başında alarm sistemleri gelmektedir. Desi Alarm son derece titiz çalışmalar eşliğinde alarm sistemlerini tüm evlere, işyerlerine, okullara tüm yaşam alanlarına uygulamaktadır.
Evinizden, iş yerinizden uzaklaşarak tatil mi yapmak istiyorsunuz. Yapmak istediğiniz tatili mutlu ve huzurlu geçirmek için, geride kalan evinizin mutlaka güvende olduğunu bilmelisiniz. Evinizin ve işyerinizin güvende olduğunu bilmek sizin daha iyi tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Desi Alarm Evlerinizi ve İşyerlerinizi Nasıl Güvenli Hale Getirir?

Desi Alarm Kadıköy oldukça geniş ürün yelpazesiyle sizlere güvenli yaşam alanları sunar. Kendi üretimi yaptığı alarm güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınıza göre kablolu veya kablosuz, profesyonel veya yarı profesyonel güvenlik sistemleri evlerinizi, işyerlerinizi, sanayi merkezlerini 1990 yılından bu güne yerli üretim yapabilen tek firma Desi Alarm & Güvenlik Ltd. Şti.

Desi Alarm uzun yıllardan beri verdiği hizmetlerini genişleterek ve geliştirerek her semtte yaşam alanlarını güvenli hale getirmeye devam ediyor. Hırsız Alarm Sistemlerini ve Kamera güvenlik sistemleriniz sizlerin isteklerine göre tasarlayıp hizmetine sunuyor.

Tüm stratejilerini kalite ve güven üzerine kurmuş olan Desi için müşteri memnuniyeti oldukça önemli, elektronik ve mekanik tasarımlar küçük büyük her alanın güvenliğini korumaya yarıyor.

Güvenlik İçin Alarm Sistemleri

Ülkemizin her köşesinde bayi ağı olan Desi Alarm alarm sistemleriyle neredeyse tüm ülkeyi koruma ağına almış durumda. Uzun yıllardan beri çalışma ağının tamamında müşteri memnuniyetini kazanmak için çalışmalarının en ince ayrıntısını bile eksik bırakmayan Desi Alarm, alarm sistemlerinde ülkemizde birinci sırada geliyor.

Güvenliğin son noktada olması gereken bankalar, kuyumcular, marketler, mağazalar, AVM lerde daha bir çok yerde alarm sistemlerine ihtiyaç vardır. Türkiye’de tüm illerde bayisi olan Desi Alarm sistemleri oldukça güvenli alarm sistemleriyle hizmet vermektedir.

Geniş bayilik ağıyla Desi Alarm tüm İstanbul’un semtlerinde hizmet vermektedir. İstanbul’un doğusundan batısına tüm semtlerinde bayileri olan Desi Alarm en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Yıllardan beri yüksek koruma ağı ile tüm yaşam alanlarını süsleyen Desi Alarm tüm çalışanları ve geniş çalışma ağı ile hizmeti ayağınıza getiriyor.

 

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..