Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

 • Desi Alarm
 • Kamera Sistemleri Fiyatları
 • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
 • Desi Midline WS Alarm Sistemi
 • Desi Smartline iot Alarm Sistemi
 • Kamera Sistemleri Fiyatları
 • Desi Midline Ev Alarm Sistemi
 • Desi Alarm Uzmanana Sor

Kameralı Alarm Sistemleri

Kameralı Alarm Güvenlik Sistemleri
Kameralı Alarm Sistemleri

Ev, işyeri fark etmeksizin güvenlik sistemlerinde birçok çözüm ve isteğe göre alarm ve kamera sistemi genelde bir birinden ayrı sistemler olarak temin edilmektedir. Kamera ve alarm sistemleri tamamen bir birinden ayrı teknoloji ile üretilen kullanım alanları ve ihtiyaçları farklı olan; güvenlik sistemleri olmaktadır.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaç talebi doğrultusunda alarm sistemlerine entegre edilebilen İP tabanlı, internet protokolü ile çalışan alarm ve kamera sistemi bir araya gelmektedir, yeni nesil iot teknolojili hırsız alarm sistemini mobil telefon veya tabletler üzerinden kontrol edebilmekte, aynı uygulama üzerinden canlı olarak alarm sistemi için özel tasarlanan hareket dedektörlü PIR kamera ile görüntülerini izleme olanağını sunmaktadır, aynı zamanda alarm anında ki kısa süreli kaydı, bağlı bulunduğu serverler vasıtası ile saklı tutmakta olup; Kameralı alarm sistemlerinde diğer bir özelliği kameranın konumlandırıldığı yerdeki görüntü yanı sıra kameranın üzerinde bulunan dahili mikrofon ile ortamdaki sesi canlı olarak dinlemenize olanak sağlaması da en büyük avantajlarından biridir.

Güvenlik Alarm ve Kamera sistemleri

Kameralı Alarm Sistemi Özellikleri

 • 720P –  1080P FulHD Yüksek görüntü kalitesi
 • Android ve IOS telefonlardan canlı uzaktan izleme
 • Tek bir uygulama üzerinden alarm ve kamera sistemine erişme imkanı
 • Ortamdaki sesi anlık canlı dinleme
 • Server üzerinden statik ip olmadan izleme
 • Gece görüşü ile az ışıkta bile HD kalitesinde görüntü
 • Kablolu ve kablosuz seçenek
 • Server üzerinden kayıt tutma

Kameralı Alarm sistemleri Dezavantajları

Güvenlik kamera sistemleri içindeki özel HDD diskler ile uzun kayıt süresi ile istenen gün ve aya kadar kayıt yapılan cihazların bütünüdür. Kameralı alarm modelleri ise kayıt cihazı gibi bir donanımı olmadığı için kayıt süresi maksimum 10 saniyelik olay anını server üzerinde saklamaktadır.

Kamera ve Alarm Sistemlerinde Tavsiyemiz

Güvenlik alarm ve kamera sistemleri alanında çift yönlü koruma ile alarm, kamera sistemi büyük önem kazanmakta, Büyük ve küçük ölçekli işletmelerde, ev, ofis ve müstakil yaşam alanlarında konu güvenlik olduğunda hırsızlara veya olumsuzluklara karşı alarm, kamera sistemlerinde bir çok ihtiyaca yönelik güvenlik çözümleri yer almakta olup; Bu noktada yaygın olarak alarm, kamera güvenlik sistemleri bir birinden ayrı şekilde bağımsız kullanılmaktadır. Kameralı Alarm Sistemleri ise kayıt süresi kısmında yetersizliği nedeni ile profesyonel amaçlardan çok bireysel alanlarda daha çok rağbet görmektedir. Kullanıcıların isteğine göre her iki güvenlik sistemi için birleştirilmiş tümü birleşik tek bir ana merkezli olana kameralı alarm sistemi için DESİ talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda Smartline iot modeline ilerleyen süreç içerisinde entegre edilebilecek kablolu, kablosuz ip kameralar hakkında yakın bir tarih de alarm, kamera sistemini bir araya getirecek iot teknolojisi ile tek bir uygulama üzerinden her iki sistemi kontrol imkanını sunacaktır.

Ticaretin olduğu her alanda büyük küçük fark etmeksizin iş yerlerinde hırsızlık veya gasp, soygun, personel denetleme gibi durumlara karşı mutlaka uzun süreli kayıt yapma özelliği sunan AHD veya İP tabanlı kamera sistemlerini, alarm paneli den ayrı bir şekilde bir birinde bağımsız çalışması gerekliliği, Profesyonel hırsızlara karşı sabotaj gibi durumlarda bir birlerinin noksanlarını tamamlayacak şekilde alarm & kamera sisteminin senkronize edilmesini şiddet ile tavsiye etmekteyiz.

Desi ev, iş yeri güvenlik alarm sistemleri ile alakalı sayfa ve yazılarımız.

Hırsızlara karşı alabileceğiniz güvenlik alarm ve kamera sistemleri hakkında size yardımcı olabilecek ilgili linklerHakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz