Nitrocam Kamera Sistemleri ile sevdiklerinizi ve kıymet verdiklerinizi koruma altına alın.

8 Kameralı Nitrocam Güvenlik Sistemi

Nitrocam markası kaliteli güvenlik kamera sistemlerini en uygun fiyatlarla sizlere en iyi kamera sistemlerini hizmetinize sunuyor.

Uygun fiyatlı güvenlik kamera sisteminemi ihtiyacınız var nitrocam ürünleri ile kamera çözümlerini 2 yıl garantili olarak bütün İstanbul geneline aynı gün kurulum imkanı ile 2 yıl garantili olarak hizmetinizdeyiz bizi arayın.

İletişime geç

Nitrocam Kamera Sistemi Teknik Özellikleri

720P Yüksek çönürlüklü güvenlek sistemlerimiz 7/24 kayıt, Harekete duyarlı kayıt imkanı ve internet üzerinden uzaktan izleme özelliği ile işyerinizi, evinin gözü, kulağı olmaktadır.

Nitrocam 8 Kameralı Güvenlik Sistemi Seti

1 Adet 8 Kanal Nitrocam AHD 1,3 megapiksel Kayıt Cihazı
1 Adet Kayıt Cihazı 7/24 çalışabilen özel HHD disk(Hard diski)
1 Adet 20 A Adaptör
8 Adet Nirocam 1,3 megapiksel AHD Gece Görüşlü Kamera
16 Adet BNC kollektör
8 Adet 12V Cakı
200m 2+1 CCTV Kablosu
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Montaj Dahil Fiyatı

Nitrocam 4 kameralı 720P çözünürlüklü AHD Sistemi Kısa Bir Süreliğine 2.749 TL ye Montaj, Kurulum ve kablo dahildir. Fiyatlandırmaya KDV dahil değildir. istenir ise fiyata ilave edilir.

Aksesuar ve Yedek Parça

Nitrocam Kayıt Cihazı.

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..