Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Sarıyer

Uzun yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteren Desi, alarm ve güvenlik sektöründe hizmet veren öcü bir firmadır. Firma ürünlerinin mekanik tasarımı, üretimi, dağılımı, satış sonrası servis hizmeti gibi unsurların hepsini kendi bünyesinde gerçekleştiren büyük ve kurumsal bir firmadır. İstanbul il sarıyer ilçesindeki hizmet sunduğumuz mahalleler Rumelihisarı, Baltalimanı, Maden, Kireçburnu, Zekeriyaköy, Emirgan, Poligon, Büyükdere, Rumelifeneri ve diğer semt ile mallerine hizmet sunmaktayız.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Desi Alarm firmasının bu başarıya ulaşmasında en önemli prensip “ucuz fiyata kaliteli hizmet” anlayışı olmuştur. Bu prensibine sıkı sıkıya bağlı olan ve bundan taviz vermeyen desi alarm bu yönüyle diğer firmaları geride bırakmayı başarmış ve marka olmuştur. İnsanın en temel ihtiyaçlarından birisi güvenliktir. İnsan kendini güvende hissetmezse sürekli tedirgin olursa bu zamanla çeşitli problemlere yol açar. Bu nedenle desi, güvenlik ihtiyacını karşılayan ürünlerin lüks tüketim olarak algılanmasına karşı çıkar ve ürünlerini her bütçeden insanın alabileceği şekilde düzenler. Bu sayede ürün yelpazesi ve müşteri portföyü gelişmiştir. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz ikinci ilkesidir. Bu sebeple satış sonrasında da Desi Alarm servisi sunmuş olduğu hızlı hizmet ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi tespit ederek onların ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Müşterilerinden gelen istek ve şikayetleri fırsata dönüştürerek kendini sürekli geliştirmeyi başaran bir firmadır. Desi Alarm Sarıyer şubesiyle de hizmetlerine devam etmektedir.

Alarm Sistemi Neden Gereklidir?

Günümüzde teknolojik gelişmelerle birlikte hırsızlık oranlarında ve yöntemlerinde artış vardır. İnsanların hayatları ve malları tehdit altındadır. İşyerlerini, evleri, depoları, mağazaları, hastaneleri kısacası bütün yaşam alanları korunmasız olduğu sürece yüksek tehlike altındadır. Buraları koruyan sistemin genel adına alarm sistemi deniliyor. Alarm olan yer ile olmayan yer arasında hırsızlık olaylarına bakıldığında alarm olan yerde hırsızlık olaylarında azalma olduğunu söylemek mümkündür. Hırsızlara karşı caydırıcılık etkisinin olduğu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Sevdiklerinizin ve eşyalarınızın güvende olması için alarm sistemi kullanımı gerekmektedir.
Desi Alarm ve Güvenlik Sistemlerinin Ürünleri nelerdir?

  • Parmak izi ve kapı teknolojileri
  • Ev ve iş yeri alarmları
  • ( Proje bazlı ) Kamera sistemleri
  • Yapı otomasyonu

gibi geniş bir ürün yelpazesi ile Müşterilerine uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunmaktadır.

Alarm Sistemi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özellikle büyük kentlerde hırsızlık olaylarının sayısının artmasıyla güvenlik sistemlerine duyulan ihtiyaç artmış ve birçok kişi bu işe yönelmiştir. Bu firmaların içinde işini iyi yapanlar olduğu kadar iyi yapmayanlarda bulunmaktadır. Sizler kendi ve sevdiklerinizin güvenliği için iyi araştırma yapıp doğru tercihlerde bulunmalısınız. Bunu yaparken de dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Öncelikle firmaların geçmişlerine bakarak köklü bir firmayı araştırabilirsiniz. Mühendislerin profesyonelliklerini inceleyin. İstediğiniz ürünle ilgili çeşitli markaları ve fiyatların karşılaştırmasını yapın. Firmalardan referans sunmasını isteyin. Ürün montajının nasıl yapılacağını ve satış sonrasında herhangi bir sıkıntılı durumda servis hizmetinin devamlılığını araştırın ve son olarak da fiyat, garanti, ödeme seçeneklerini inceleyerek uygun bulduğunuz ürünü tercih ediniz.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..