Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Şişli

Kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini sürdüren desi alarm ve güvenlik sektörü içerisinde kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Güvenlik cihazlarımızın tamamının elektronik ve mekanik tasarımını şirketimiz gerçekleştirmektedir. Bunun yanında alarm sistemlerinin üretimini, dağıtımını ve satış sonrası servis hizmetlerini de eksiksiz olarak yapabiliyoruz. Güvenlik konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi analiz edebiliyoruz. Hizmetimiz içerisinde bulunan müşteri odaklılık ilkesi sayesinde, güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler sunabiliyoruz. Desi Alarm Sistemleri Şişli ilçesinde hizmet sunduğumuz bölgeler 19 mayıs, Bozkurt, Duatepe, Cumhuriyet, Eski Şehir, Ergenekon, Esentepe, Gülbahar, Fulya, Feriköy, Harbiye, Halaskargazi, Halil Rıfat Paşa, Kuştepe, Kaptanpaşa, Yayla, Teşvikiye, Paşa, Meşrutiyet, Mecidiyeköy, İnönü, İzzetpaşa ve şişli merkez mahallelerine hizmet sunmaktayız.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Ev ya da şirketlere yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz sayesinde İstanbul ilinin her noktasında aktif hizmet verebiliyoruz. Bu hizmetler içerisinde güvenlik durumunun gerektirdiği ev işyeri, ofis, fabrikalar, atölyeler bulunmaktadır. Güvenlik konusunda ulaştırdığı profesyonel çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınmaktadır. Etkin olarak sunduğumuz güvenlik projeleri sayesinde kendinizi her zaman güvende hissedebileceğiniz alarm güvenlik sistemlerini hizmetinize sunmaktayız. İstanbul genelinde yer alan teknik servis ağımız sayesinde %99luk her ilçeye yüksek kalitede kurulum, ürün bakım ve servis hizmetlerini ulaştırabiliyoruz. Günün her saatinde kesintisiz hizmet sunan firmamız Desi Alarm Şişli ilçesine deneyimli ekibimizle hizmet vermektedir.

Profesyonel Güvenlik Çözümleri

Güvenlik konusunda kurulduğu günden bu yana aktif olarak hizmet veren DESİ alarm kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sayesinde daha fazla müşteriye ulaşmaktadır. Sizler için sunulan alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel anlamda hem kurumsal konuda müşterilerin tercihi olmaya devam etmektedir. Ülkemizin her bölgesine güvenlik çözümleri sunan firmamız pek çok alanda etkin güvenlik hizmeti vermektedir. Sizde ev ya da işyerinizin profesyonel şekilde korunmasını istiyorsanız bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Konut ve şirketlerde beklenmeyen zamanlarda oluşabilecek tehditlere karşı güvenlik ekipmanlarımız can ve mal güvenliğinizi etkin olarak koruyabilmektedir.

Yüksek Güvenlik %100 Türk Malı Tek Alarm Sistemi

İşyeri ve evlerinizin güvenlik konusunda en gelişmiş ve çözüme uygun alarm sistemlerimiz entegre edilerek yaşam alanlarınız güvence altına alınmaktadır. Güvenlik şirketimiz korunacak mekânlarda can ve mal güvenliğinin tam anlamı ile korunması profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Sizlere sunduğumuz profesyonel güvenlik sistemlerimiz sayesinde can ve mal güvenliğiniz etkin şekilde korunmaktadır. Güvenlik kameraları konusunda en uygun ürünü bulmak için bizlerle internet üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Alarm sistemlerimizin tamamı son teknoloji ürünleri olup uzun süreli kullanım için uygundur. Eviniz içerisinde keşif yapmamıza izin vererek en doğru güvenlik ekipmanlarını satın alabilirsiniz. Şirketimiz sizlere ulaştırdığı profesyonel çözümler gün geçtikçe daha da büyümekte ve gelişmektedir. Türkiye’nin her yerine güvenlik kameraları ulaştıran desi alarm bu alanda en güvenilir firmalar arasında yerini korumaya devam etmektedir. Sizde internet üzerinden kamera konusunda profesyonel çözümlere ulaşmak için hemen buradan bizleri arayabilirsiniz.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..