alarm

Soru

Merhabalar ev alarm için kısa bilgi alabilir miyim?

Açık 0
esra 10 ay 1 Cevap 369 görüntülenme 0

Cevap ( 1 )

 1. Merhabalar:

  Ev alarm & güvenlik sitemlerinde Desi, Uygun fiyatlı yarı profesyonel kablolu & kablosuz kapı alarmlarından başlayan telefon aramasız modelleri ve Tam güvenlik hizmeti sunan profesyonel alarm sistemleri ile bir çok ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır.

  Genelde DESİ markasını duymayanlar bütün alarm sistemlerini aylık ödemeli ve aşırı maliyetli lüx tüketim ürünleri olarak görmekte, Hırsızlara karşı ev ve iş yerlerini maalesef savunmasız ve korunaksız bırakmaktadır. Halbuki Desi alarm & güvenlik sistemleri hırsız alarm sistemleri kendi bünyesinde üretmekte ve sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz kendi sisteminize sahip olmanızı sağlamaktadır. Diğer alarm güvenlik firmaları gibi aylık bir ücretlendirme kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Satın alabileceğiniz yerli üretim ve Türk malı olan; ev & iş yeri güvenlik sistemi Desi bütün ürün gruplarına 2 yıl garanti vermektedir.

  Yarı Profesyonel Alarmlar
  Adında anlaşıldığı gibi bu alarm grubunda en uygun fiyata satın alabileceğiniz. teknik özellikleri ğprofesyonel alarm sistemlerine göre kısıtlı güvenlik sistemi modelleridir. Dahili tek siren, elektrik kesintilerine karşı tek akülü, kablosuz RF kontrolcüler ile uzaktan kumanda veya şifre paneli olan, Desi uyumlu kablosuz sensörleri destekleyen bir ürün olmaktadır. Bu katagoride Desi Midline serisi WK modeli, WS modeli ve Plus modeli belirli kombinasyonlarda standart paket içeriklerine göre satışa sunulmuştur. Genelde yüksek katta oturan kapı dan başka giriş noktası olmayan yerlerde, Telefon arama özelliği gerekmediği alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. çok fazla dedektör gerektiren yerlerde tavsiye edilen sistemler profesyonel alarm sistemler yer almaktadır.

  Tam Profesyonel Alarmlar
  Yine adından anlaşılacağı gibi bir mekanın güvenliğini kesintisiz bir şekilde sağlamak amacı ile yüksek standartlarda koruma sağlayan alarm güvenlik sistemleri tercih edilmelidir. Sabotajlara karşı aşırı duyarlı çift siren ve elektrik kesintilerine karşı çift akülü, uzaktan kumanda veya dahili şifre panelli ve telefon arama özelliği, uzaktan alarm sistemini kontrol etme gibi bir çok donanımı dahili olarak standart paket içeriğinde sunulan ürün gruplarıdır. Bu modeller Desi Smartliene IOT, Desi HS102 serisi Proline ve Metalline modelleri olmaktadır.

  Ürünlerimiz sayfasından sizde istediğiniz donanım ve özelliğe göre ev güvenlik sistemi fiyatlarına ve ürün detaylarını görebilirsiniz. Alarm sistemlerimiz web sitemizde kurulum ve montaj hariç sergilenmektedir. İstanbul iline kurulum dahil fiyatlandırma için iletişim sayfamızdan lütfen bize ulaşın.

  Güvenle hoşça kalın..

Bir Cevap Yaz

Gözat
Gözat