Bahçe Katı Pencere Alarm Sistemi

Soru

Bahçe katında oturuyorum, 6 tane pencereme alarm taktırmak
İstiyorum, bana hangi paketi tavsiye edersiniz?

Açık 0
Binnur 3 sene 1 Cevap 1124 görüntülenme 1

Cevap ( 1 )

 1. Merhabalar:

  Bahçe katı veya giriş katı daireler hırsızlık olaylarının en çok karşılaştığı mekanlar arasında gösterile bilmektedir. Bunun en belirgin sebebi evin giriş kapısı haricinde çok fazla giriş yapılacak cam, pencere ve balkon kapısı olması en büyük etkendir.

  Tehlike arz eden alanların çok olması sebebi ile alarm sisteminde kullanılacak dedektör ve ekipmanların sayısı artmakta doğal olarak, standart bir daireye alarm tipi uygun bütçeli bir alarm paneli yeterli iken bu tarz mekanlara profesyonel alarm sistemlerinin kullanılması gerekmektedir.

  Size önerebileceğim profesyonel sistemler Desi Metaline ve Desi Smartline Alarm Panelleri olmaktadır. Ayrıca tehlike arz edem bölgelere ve alanlara kablosuz manyetik kontak veya kablosuz pır dedektör tavsiye edebiliriz, böylece evinizin içinde her hangi bir görüntü kirliliği olmadan güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

  Wep sitemizde ürünlerimiz sayfasından ilgili ürün ve dedektörlere ulaşabilir teknik özellikleri ve kurulum hariç fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Kurulum ve montaj dahil fiyatlandırmalar için bizi lütfen aramaktan çekinmeyin.

  iyi günlerde hoşça kalın..

Bir Cevap Yaz