En ucuz ev alarm sistemi fiyatı

Soru

Evim için alarm sistemi aramaktayım.

Evim 4 katta ve cam pencere gibi yerlerden giriş ihtimali olmadığı için çok fazla teferruatı olman, uygun fiyatlı, en ucuz alarm sistemi fiyatı nedir.

Herhangi bir bildirim ve telefon arama özelliği olmasında gerek yok, benim için evimi hırsızlara koruyabilecek, caydırıcı olsun, kullanımı kolay ve sorun çıkarmayan bir sistem olması yeterli.

Teşekkürler.

Açık 0
Hakan 3 sene 1 Cevap 1079 görüntülenme 2

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba:

  Evinizin yüksek katta olması sebebi ve uygun fiyatlı bir hırsız alarm sistemi istemiş olduğunun için size önereceğim model Desi Midline WS modeli olmaktadır.

  Bu alarm modelinde Telefon arama özelliği ve keypat şifre paneli bulunmamaktadır. Dış siren ve ana merkezi ünite aynı kasa içinde tümü birleşik olarak üretilmiştir. Yani tek siren (105 Desibel) ve Tek akü sistemi (24 Saat Etkili) mevcuttur. Alarm sistemini devreye alma ve devre dışı bırakma işlemlerini paket içeriğinde bulunan 2 ad uzaktan kumanda ile yakın mesafeden yapabilmektesiniz.

  Desi Midline WS modeline isterseniz yakın mesafe içinde toplamda 8 adet kablosuz dedektör veya sensör, 6 adet uzaktan kumanda tanımlanabilmektedir.

  Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linkten bilgi sahibi olabilir, kurulum ve montaj dahil fiyatlar için bizi arayabilirsiniz.

  https://www.desialarmsistemi.com/urun/desi-midline-ws/

  Güvenle hoşça kalın.

Bir Cevap Yaz