Ev güvenlik alarm sistemi

Soru

Merhaba, İstanbul Sarıyer bölgesinde 2+1 yüksek giriş, ev için alarm güvenlik sistemi arıyorum. Giriş kapısı hariç 10 tane daha kapı pencere var.
Ücretiniz aşağı yukarı nedir pesin mi ödemeliyim aylık mi ? Teşekkürler. Yurt dışındayım mail ile bilgilendirirseniz sevinirim.

Açık 0
Reyhan demir 10 ay 1 Cevap 390 görüntülenme 0

Cevap ( 1 )

 1. Merhabalar:

  Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz değerden dolayı çok teşekkür ederiz.

  Ev alarm ve güvenlik sistemlerinin öncü olan Desi her evin ihtiyaçlarına göre geliştirilebilen kablolu ve kablosuz dedektörler ve sensörler ile ev alarm güvenlik sistemini tam korumaya alabilmektedir.

  İstanbul’un bütün ilçelerine yetkili servis belgeli, deneyimli personelimizle kurulum, montaj hizmeti sunmaktayız. Sizinde belirttiğiniz gibi giriş kat veya yüksek giriş olan evlerden cam, pencere, balkon kapısı gibi tehlike arz eden yerlere mutlaka gerekli olan dedektör çeşidi manyetik kapı kontaktörü gerekmektedir. evin içinde kablo karmaşası olmaması için RF yani alarm paneli ile radyo frekansı ile haberleşen kablosuz dedetörleri tavsiye ederiz.

  Yurt dışı bağlantınızın olduğunu belirttiğiniz için size uzaktan akıllı telefonlar üzerinden kontrol edebileceğiniz akıllı alarm sistemi kategorisin de olan; Desi Smartline IOT alarm panelini tavsiye edebiliriz. Bu ev alarm güvenlik sistemi dünyanın neresinde olursanız olun, WİFİ veya GPRS özelliği ile tamamen sizin kontrolünüzde olan bir hırsız güvenlik sistemi olmaktadır.

  Ev alarmı başta olmak üzere hiç bir güvenlik sistemimizin aylık veya yıllık ücretlendirmesi bulunmamaktadır. Ürünlerimiz tamamen şahsınıza ait olan ücretsiz 2 yıl servis garantili olmaktadır. Bir kez satın alım yapılır ve sonrasında herhangi bir ücretlendirmesi yoktur. Ürün ödemeleri nakit veya k.kartı ile taksitli bir şekilde ödeme imkanı sunulmaktadır.

  Fiyatlandırma için buradan maalesef yardımcı olamamaktayız, ancak bize iletişim sayfamızdaki iletişim formu, telefon hatlarımızdan yada info@desialarmsistemi.com ulaşmanız halinde satıştaki arkadaşlarımız gerekli bilgiyi isterseniz mail yöntemi ile de teklif size sunabilirler.

  Güvenle hoşça kalın..

  Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri
  Şevki USTA

Bir Cevap Yaz

Gözat
Gözat