Evcil hayvan algılamayan dedektörlü alarm sistemi

Soru

Merhaba evimde alarm sistemi kurdurmak istiyorum ancak evin içinde kedi var. Alarm sistemi için sorun olurmu? Her halde evin içine PIR hareket dedetörü takılıyormuş, bu dedekör evin içinde dolaşan evcil hayvanı algılar mı?

Çözüldü 0
Gizli Kullanıcı 12 ay 1 Cevap 189 görüntülenme 1

Cevap ( 1 )

 1. Merhabalar:

  Evin içinde evcil kedi, köpek gibi hayvanların olduğu mekanlara özel çözümler bulunmaktadır.

  Bu gibi durumlar için özel üretilen PET PIR Dedektörü tavsiye etmekteyiz. Bu dedektörler evin içinde bulunan evcil hayvanları algılamamaktadır. Pet PIR Hareket dedetörleri evin içindeki kedi, köpek gibi dostlarımızın kilogramı ve boyutlarına göre çeşitli seçenekler ile bir çok modeli mevcuttur.

  PET PIR hareket dedekörleri belirlenen bir kilograma göre ayarlandığı söylemiştik. Bu dedektörlerin sağlıklı çalışabilmesi yani yanlış alarma sebebiyet vermemesi için, Maksimum 33 kilogramdan fazla veya tek bir evcil hayvan yerine, birden fazla evcil hayvanın olması gibi durumlarda bu tip dedektörlerinde kullanılamayacağı anlamına gelmektedir.

  Evcil hayvan dedektörleri insanları algılamasında herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Yalnız unutulmamalıdır ki; Normal PIR dedektörlere göre, evcil hayvan algılamayan dedetörler daha yakın mesafelerden insanı algılamaktadır.

  İsteğe bağlı olarak her alarm sistemi PIR hareket sensörü dedektörü olması zorunlu değildir. Dilerseniz tehlike arz eden yerlere kablolu veya kablosuz manyetik kontak ile PIR hareket sensörü dedektörü olmadan evinizi koruma altına alabilirsiniz.

  Standart alarm panellerimizde hayvan algılamayan PIR dedektör sensörü bulunmamaktadır. İsteğe göre alarm sistemine bu tip dedektörler ilave edilebilmektedir.

  Umarım sorunuzun cevabına netlik kazandırmışız dır. Başka soru ve önerileriniz için bize, iletişim sayfamızdaki numaralardan ve iletişim formlardan ulaşabilirsiniz.

  İyi günler diler, Mutlu güvenli bir hayat temenni ederiz..

  En iyi cevap

Bir Cevap Yaz

Gözat
Gözat