Ofis için Kapı Açılınca Çalan Alarm Sistemi

Soru

Ofisimizde bir kaç kapıya, Kapı açılınca çalan alarm aramaktayız. Belirtiğimiz kapılar açıldığında kısa bir süre çalması yeterli. Alarm sistemi değil de daha çok uyarı sistemi olarak kullanmak istiyoruz. bu tarz küçük basit bir alarm modeliniz var mı?

Açık 0
Asya YILMAZ 1 ay 1 Cevap 167 görüntülenme 1

Cevap ( 1 )

 1. Genelde hırsız alarm ve güvenlik sistemleri alanda üretim yapılmakta olup; Yüksek ses seviyeli alarm sistemleri tasarlamaktayız.

  Anladığım kadarı ile istenen bir kapının açılması durumunda, sorumlu olan ilgili kişinin dikkatini çekmek ve o yöne yönelmesi için kısa uyarı tonu olan bir cihaz aramaktasınız.

  Aslında kapı açılınca uyarı sesi veren (özellikli) profesyonel işyeri alarmları olan; Desi Smartline, Desi Metaline modellerinde kablolu ve kablosuz uyumlu dedektörler ile istenen özellik dahili olarak sunulmaktadır. Yalnız bu özelliği kullanabilmeniz için alarm paneline ihtiyaç olmaktadır, yani yukarıda yazılı olan modellerin birine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer işyerinizde Desi Alarm paneli bulunmuyorsa doğal olarak maliyeti, istenen basitlik ve ekonomik yönünden fazla olacaktır. Sadece herhangi bir dedektör ile şuan için böyle bir durum söz konusu değildir.

  Bu tarz ürünlerin talebi ile sık karşılaştığımız için ar-ge ve pazarlama servisimiz ile gerekli görüşme sağlanacak ve istenen özelliklerde bir ürün geliştirmesi için talepte bulanacağız.

  Ürün geliştirmelerinden sizleri bilgilendirmek için yazımızın devamına ilerleyen zaman içinden içerik eklenecektir. daha hızlı sonuç almak isterseniz, web sitemizde bulunan telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

  Sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, iyi günlerde, güvenle kalın.

Bir Cevap Yaz

Gözat
Gözat