Alarm Sistemlerine Aylarca Kira Ödemeyin, Desi Alarm Sistemini Bir Kez Satın Alın, Ömür Boyu Kullanın.

Desi Alarm Sultanbeyli

Başarılı bir işletmeye sadece disiplinli bir yönetim anlayışıyla ulaşılabileceğinin bilincinde olan Desi alarm firması azimli çalışmalarının neticesinde ISO 9001:2000 belgesini alarak kalitesini uluslararası kanıtlamış, müşterilerin güzel yorumları ile de müşteri memnuniyeti kısmı da başarıyla tamamlanmıştır.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları veya Tıkla Hemen Ara +90 212 647 80 81

Desi Alarm sistemleri, hem yurt içinde hem yurt dışında başarılı bir ilerleme kaydederek marka halini almıştır. Ayrıca Telekomünikasyon Kurumu onayı olan tek üretici firmadır. Desi Alarm, ürünün güvenli olduğunu belirten ve Avrupa’da firmalarda bulunması zorunlu olan CE işaretini kullanma onayı olan bir firmadır. Desi alarm Sultanbeyli şubesi de dahil olmak üzere yüzlerce bayisi olan çok geniş bir ailedir ve b aile toplumsal sorumluluklarının farkındadır. Tamamen yerli kaynakları kullanan Desi, ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.
Desi alarm sistemleri olarak hedefimiz,  sürekli gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek tüketicimize en yeni ürün ve sistemleri sunmaktır. Bu amaçla TSE belgeli, alanında profesyonel teknik ekibimizle montaj ve montaj sonrası kaliteli hizmet sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Müşterilerimizle ilişkilerimiz sadece alım satım değil, ihtiyaçlarını doğru anlayım en uygun ürünleri onlara önererek memnuniyetlerini kazanmayı prensip haline getiren bir firmadır desi alarm.

Desi Alarm Ürünleri

Siz yokken eviniz, işyeriniz yeteri kadar korunabiliyor mu? Siz içerde de olabilirsiniz. Bu tehlikelerle karşılaşmamak için ne yapmak gerekiyor? Tabi ki Desi alarm ürünlerini kullanacaksınız. Alarm ürünlerinde Alarm haber alma merkezinden istediğiniz yer ve zamanda kontrol edebiliyorsunuz. Herhangi bir olay meydana geldiğinde alarm sistemi eğer sizin onayınız varsa yetkililere haber eder. Örneğin yangın çıkmışsa itfaiyeye haber verir. Hırsızlık olayında polise haber verir. Tabi ki bunlar sizin izniniz dahilinde oluyor. Hırsız alarmlarının haber alma merkezine direk bağlanabilme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde ev veya işyerinize hırsız girme durumunda 24 saat izlemede olan haber alma merkezi uyarıyı alır ve gerekli yerlere bildirim yapar ve olaya erken müdahale edilmiş olur.

Güvenlik Sistemi Gerekliliği

Güvenlik ve alarm sistemlerinin soygunu erkenden haber verme özelliğinin dışında soygun önleyici özelliğe de sahiptir. Alarm ve güvenlik sistemlerinde siren ve kamera sistemin kurulduğu mekanın biraz uzağına konulur ki soygun yapacak kişi görsün ve vazgeçsin diye. Caydırıcı olmadıysa hırsızlık olayı gerçekleşiyorsa ışıklı ve sesli alarm devreye girer ve durumu sizin izninizle gerekli yerlere bildirir.

Desi Alarm Parmak İzli Kilit Sistemi
Desi alarm, can ve mal güvenliğinizi sağlam amacıyla üretilen alarm sistemlerimizle hırsızlık olaylarını engellemeye çalışırken aynı zamanda sizin için de pratik çözümler aramaktadır. Teknolojinin ilerlemesiyle alarm sistemleri de her geçen gün kendini yenilemektedir. Teknolojik gelişmeyle “Bu kadarda olmaz!” dedirten ve kendine hayran bıraktıran yeni ürünler üretiliyor.  Parmak izli kilit bunlardan birisidir. Bu sayede çok pratik ve son derece güvenli bir şekilde evinize, işyerinize girebilirsiniz. Her kapıya uygundur.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

Desi Smartline iot Akıllı Alarm Sisitemi Fiyat

Desi Smartline iot akıllı alarm sistemi. WİFİ GPRS GSM ve blutut ile çalışan mobil telefonlardan kontrol imkanı akıllı alarm sistemi..

Desi HS102 Metaline WTKS Alarm Fiyat

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi sabit telfon hattından telefon aramalı, uzaktan kumanda ve şifre panelli, profesyonel ev & işyeri alarmı..

Desi Proline WTKS Alarm Sistemi Fiyat

Desi Proline WTKS Alarm sistemi telefon aramalı, çift akü sistemli, sabotaj korumalı, dahili şifre ve uzaktan kumandalı profesyonel alarm sistemi..

Desi Midline WS Alarm Sistemi Fiyat

Her ev ve ofisin ihtiyaç duyduğu, kullanımı kolay ve kısa sürede kurulumu yapılabilen Desi midline alarm sistemi ergonomik ve ekonomik alarm modeli

Desi Midline Plus Alarm Sistemi Fiyat

Desi Midline ailesinin hareket sensörülü üst segment ürünü PLUS ile ev,işyeri, ofis gibi bir çok alanda en uygun fiyatla ve performans alabileceğiniz alarm

Desi Ecoline Alarm Sistemi Fiyat

Desi kapı alarm sistemlerinde en ekonomik ve ergonomik ürünü olan Desi ecoline WS kablosuz kapı alarm sistemi tak ve hemen kullanmaya başla. En iyi Fiyatla Burada

Desi ecoline Plus Alarm Fiyat

Kablosuz ev ve ofis tipi alarm sistemi olan DESİ Ecoline Plus kablosuz tasarımı kolay montaj ve hemen çalıştır özelliği ile sizleri bekliyor. En iyi Fiyatla Burada

Desi Ecoline Dış Sirenli Fiyat

Desi Alarmın Ev ve ofis Alarm ihtiyaçlarına Göre Tasarlanan ve Üretilen En Ekonomik ve Güvenli Kapı Alarm Sistemi Desi steely Alarm Modeli. En iyi Fiyatla Burada

Desi Steely Kapı Alarmı Fiyat

Desi ankastre çelik kapılar içine montajı yapılan şifre ve uzaktan kumandalı kapı alarm sistemi. yüksek ses gücü kablosuz tasarımı ile kapınız artık daha güvenli..

Desi Dak Monoblok Kilit Alarmı Fiyat

Desi standart bir kapı sadece kilit mekanizması değiştirmeniz dahilinde yüksek güvenlikli darbe ve kapı açılmasına duyarlı hale getiren DAK ürünü artık satışta..

Neutron 4 Lü Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 4 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..

Neutron 8 Li Kamera Sistemi Kampanyası

Neutron AHD 1080P 8 Adet Gece Görüşlü Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kampanyası.Full Paket Herşey Dahil Fiyatı..