Register Now

Giriş

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Desi Alarm Sarıyer

Desi Alarm Sarıyer

Uzun yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteren Desi, alarm ve güvenlik sektöründe hizmet veren öcü bir firmadır. Firma ürünlerinin mekanik tasarımı, üretimi, dağılımı, satış sonrası servis hizmeti gibi unsurların hepsini kendi bünyesinde gerçekleştiren büyük ve kurumsal bir firmadır. İstanbul il sarıyer ilçesindeki hizmet sunduğumuz mahalleler Rumelihisarı, Baltalimanı, Maden, Kireçburnu, Zekeriyaköy, Emirgan, Poligon, Büyükdere, Rumelifeneri ve diğer semt ile mallerine hizmet sunmaktayız.

Desi Alarm firmasının bu başarıya ulaşmasında en önemli prensip “ucuz fiyata kaliteli hizmet” anlayışı olmuştur. Bu prensibine sıkı sıkıya bağlı olan ve bundan taviz vermeyen desi alarm bu yönüyle diğer firmaları geride bırakmayı başarmış ve marka olmuştur. İnsanın en temel ihtiyaçlarından birisi güvenliktir. İnsan kendini güvende hissetmezse sürekli tedirgin olursa bu zamanla çeşitli problemlere yol açar. Bu nedenle desi, güvenlik ihtiyacını karşılayan ürünlerin lüks tüketim olarak algılanmasına karşı çıkar ve ürünlerini her bütçeden insanın alabileceği şekilde düzenler. Bu sayede ürün yelpazesi ve müşteri portföyü gelişmiştir. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz ikinci ilkesidir. Bu sebeple satış sonrasında da Desi Alarm servisi sunmuş olduğu hızlı hizmet ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi tespit ederek onların ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Müşterilerinden gelen istek ve şikayetleri fırsata dönüştürerek kendini sürekli geliştirmeyi başaran bir firmadır. Desi Alarm Sarıyer şubesiyle de hizmetlerine devam etmektedir.

Alarm Sistemi Neden Gereklidir?

Günümüzde teknolojik gelişmelerle birlikte hırsızlık oranlarında ve yöntemlerinde artış vardır. İnsanların hayatları ve malları tehdit altındadır. İşyerlerini, evleri, depoları, mağazaları, hastaneleri kısacası bütün yaşam alanları korunmasız olduğu sürece yüksek tehlike altındadır. Buraları koruyan sistemin genel adına alarm sistemi deniliyor. Alarm olan yer ile olmayan yer arasında hırsızlık olaylarına bakıldığında alarm olan yerde hırsızlık olaylarında azalma olduğunu söylemek mümkündür. Hırsızlara karşı caydırıcılık etkisinin olduğu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Sevdiklerinizin ve eşyalarınızın güvende olması için alarm sistemi kullanımı gerekmektedir.
Desi Alarm ve Güvenlik Sistemlerinin Ürünleri nelerdir?

  • Parmak izi ve kapı teknolojileri
  • Ev ve iş yeri alarmları
  • ( Proje bazlı ) Kamera sistemleri
  • Yapı otomasyonu

gibi geniş bir ürün yelpazesi ile Müşterilerine uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunmaktadır

Alarm Sistemi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özellikle büyük kentlerde hırsızlık olaylarının sayısının artmasıyla güvenlik sistemlerine duyulan ihtiyaç artmış ve birçok kişi bu işe yönelmiştir. Bu firmaların içinde işini iyi yapanlar olduğu kadar iyi yapmayanlarda bulunmaktadır. Sizler kendi ve sevdiklerinizin güvenliği için iyi araştırma yapıp doğru tercihlerde bulunmalısınız. Bunu yaparken de dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Öncelikle firmaların geçmişlerine bakarak köklü bir firmayı araştırabilirsiniz. Mühendislerin profesyonelliklerini inceleyin. İstediğiniz ürünle ilgili çeşitli markaları ve fiyatların karşılaştırmasını yapın. Firmalardan referans sunmasını isteyin. Ürün montajının nasıl yapılacağını ve satış sonrasında herhangi bir sıkıntılı durumda servis hizmetinin devamlılığını araştırın ve son olarak da fiyat, garanti, ödeme seçeneklerini inceleyerek uygun bulduğunuz ürünü tercih ediniz.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatları

Ev ve İş Yerleri İçin Geliştirilen Güvenlik Çözümleri

Hakkında admin

Alarm ve kamera sistemleri alanında halkımız tarafından en bilindik firma olmaktan gurur duymaktayız. Ev, işyeri güvenlik sistemlerinde Desi alarm markası müşterilerine en iyi fiyata, en iyi hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan yetki belgeli ve son 5 yılın en çok satış yapan bayisi servisi

Bir cevap yaz